Проведено щотижневу нараду
Проведено щотижневу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу нараду

29 січня голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Представник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що  26 січня  в с. Гута локалізовано пожежу лазні,, постраждалих нема. Причина пожежі порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

Володимир Яцюк – начальник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 22.01.18 року по 28.01.18 року на території Славутського району зареєстровано 65 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 8:  3– крадіжки, 4 –  тілесні ушкодження, 1 – неопізнаний труп.

Віктор Іващук  –  головний лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 305 хворих. Шестеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 30  виїзди, госпіталізовано 268  хворих, з них прооперовано 32.

Олег Гаврилюк – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що з сьогоднішнього дня розпочато флюорографічне обстеження населення району. Завтра відбудеться відкриття двох відділень Славутської ЦРЛ: відділення невідкладної медицини; відділення гемодіалізу та детоксикації амбулаторії загальної практики—сімейної медицини  у м. Славута.

Володимир Яремчук  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного   та місцевого   бюджетів у   січні 2017 року, а також нагадав ісім присутнім про електронне декларування. Дані про доходи громадян у інспекції ДФС у Хмельницькій області будуть готові 20 лютого 2018 року.

 Юрій Ковальчук - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що ситуація на дорогах  району є контрольованою. Сніг розчищено, дороги посипано піщано-сольовою сумішю

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2287 | Переглядів: 77Дата публікації: 15:43 29.01.2018