Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України
Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України

Поділитися новиною:

Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України

Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

З нагоди відзначення Дня Соборності України в Славутському районі  було проведено ряд заходів інформаційного, просвітницького та виховного характеру.

22 січня 2018 року в приміщенні  будинку культури с. Лисиче  відбувся   урочистий захід з нагоди відзначення Дня Соборності  України, якій пройшов  під гаслом: «Суверенна моя Україно». 

У  заході  взяли участь заступник голови райдержадміністрації Петро Притуляк, сільський голова Григорій Ковальчук, директор Лисиченського НВК Галина Чабанова, депутати сільської ради, учасники АТО, учнівська молодь, громадськість села Лисиче.

Виступаючи перед присутніми, заступник голови  райдержадміністрації  Петро Притуляк  наголосив, що саме з цього дня майже століття тому назад  розпочалося відродження єдиної Української державності. Воля людей, проголошена на площі Святої Софії, стала силою, яка привела нас до незалежності у 1991 році. Нині процес національного державотворення відбувається в умовах російської військової агресії. Сьогодні українські воїни в зоні проведення АТО, так само як і їхні попередники майже 100 років тому, відстоюють незалежність та соборність України. Відтак українці мають усвідомити і врахувати помилки минулого та не допустити нині розколу у суспільстві, про який так мріє та який активно інспірує кремлівський режим.

 Петро  Петрович побажав також усім добра, миру, щастя, добробуту, сконсолідованості, відчуваючи щодень єством своїм велику соборність не лише в душах і серцях наших, а й у повсякденних діях та звершеннях, бо Україна у нас одна.

Хвилиною мовчання було вшановано всіх борців за незалежність та соборність України в різні часи її історії.

 

Альбом: Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України Альбом: Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України Альбом: Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України Альбом: Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України Альбом: Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України Альбом: Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України Альбом: Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України Альбом: Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України Альбом: Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України Альбом: Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України Альбом: Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2264 | Переглядів: 71Дата публікації: 11:10 23.01.2018