Проведено щотижневу нараду
Проведено щотижневу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу нараду

22 січня перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Мельник провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що  15 січня  в с. Сьомаки локалізовано пожежу житлового будинку (площою 60 метрів квадратних), постраждалих нема. Причина пожежі порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

Володимир Яцюк – начальник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 15.01.18 року по 21.01.18 року на території Славутського району зареєстровано 45 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 7:  5– крадіжки, 1 –  тілесні ушкодження, 1 – раптова смерть без ознак насильства.

Віктор Іващук  –  головний лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 294 хворих. Шестеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 24  виїзди, госпіталізовано 179  хворих, з них прооперовано 27.

Володимир Яремчук  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного   та місцевого   бюджетів у   січні 2017 року, а також нагадав ісім присутнім про електронне декларування. Дані про доходи громадян у інспекції ДФС у Хмельницькій області будуть готові 20 лютого 2018 року.

 Юрій Ковальчук - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що ситуація на дорогах  району є контрольованою. Сніг розчищено, дороги посипано піщано-сольовою сумішю

 Раїса Коваль  – начальника  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України повідомила, що пенсі виплачується вчасно та в повному обсязі. 29 січня 2018 року закінчується  процес реформування Пенсійного фонду. У Славуті працюватиме 2 відділи: відділ звернень та відділ призначень.

.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2257 | Переглядів: 78Дата публікації: 16:35 22.01.2018