Діяльність Шепетівської місцевої прокуратури з місцем дислокації у м. Славута щодо розгляду звернень
Діяльність Шепетівської місцевої прокуратури 
з місцем дислокації у м. Славута щодо розгляду звернень

Поділитися новиною:

Діяльність Шепетівської місцевої прокуратури з місцем дислокації у м. Славута щодо розгляду звернень

Прокуратура України становить єдину систему, яка в порядку, передбаченому Законом, здійснює встановлені Конституцією України функції з метою захисту прав і свобод людини, загальних інтересів суспільства та держави.

Робота зі зверненнями громадян і юридичних осіб реалізується при здійсненні функцій, які визначені законодавством.

У Шепетівській місцевій прокуратурі створені відповідні умови для своєчасного прийому, реєстрації та розгляду звернень громадян, отриманих поштою, зі скриньки та безпосередньо на особистому прийомі оперативними працівниками.

Згідно з наказом про розподіл обов’язків, вирішення звернень покладено на усіх оперативних працівників.

Упродовж 2017 року, на розгляд Шепетівської місцевої прокуратури з місцем дислокації у місті Славута надійшло 250 звернень громадян, що на 12 % менше, ніж у 2016 році (280). Із загальної кількості звернень 69 – вирішено та 181 – направлено за належністю.

З числа звернень, що надійшли до прокуратури за вказаний період, в порядку ст. 5 Закону України «Про звернення громадян» звернення заявникам не поверталися, без розгляду не залишалися, 5 – виключено з обліку у зв’язку з внесенням відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Із 69 розглянутих звернень, 49 з питань досудового розслідування, що становить 71%.

Значна частина звернень громадян направлена для розгляду за належністю до Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області, у зв’язку з тим, що обставини викладені у зверненнях стосувались питань, віднесених до компетенції органів Національної поліції.

Протягом 2017 року, на розгляд надійшло 3 електронних звернення, які направлені до інших відомств, на телефон «гарячої лінії» звернення не надходили.

Оперативними працівниками на особистому прийомі прийнято 73 громадянина, з яких 4 - особисто керівником місцевої прокуратури.

Також, розглянуто 4 запити на інформацію, за результатами розгляду яких на 3 надано інформацію та на 1 – роз’яснення.

Місцевою прокуратурою постійно здійснюються організаційні заходи, спрямовані на недопущення порушень щодо порядку та строків розгляду звернень, випадків їх безпідставного відхилення, відображення в звітах недостовірних даних про роботу на вказаному напрямку.

 

 

Прокурор Шепетівської місцевої прокуратури                                         В. Мельник

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2236 | Переглядів: 41Дата публікації: 16:44 16.01.2018