Проведено щотижневу нараду
Проведено щотижневу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу нараду

15 січня голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що  з початку 2018 року зафіксована одна пожежа. В с. Ганнопіль локалізовано пожежу житлового будинку, постраждалих нема.

Також на нараді йшлося про безпеку та дотримання правил безпечного пірнання у відкриті водойми на Водохреща та зимовий період.

Володимир Яцюк – начальник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 08.01.18 року по 14.01.18 року на території Славутського району зареєстровано 65 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 9:  3– крадіжки, 2 –  тілесні ушкодження, 4 – раптова смерть без ознак насильства.

Віктор Іващук  –  головний лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 256 хворих. Шестеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 44  виїзди, госпіталізовано 211  хворих, з них прооперовано 25.

Крім того, Віктор Дмитрович повідомив, що триває процес підготовки до відкриття двох відділень Славутської ЦРЛ: відділення невідкладної медицини; відділення гемодіалізу та детоксикації.

Володимир Яремчук  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  (90 %) та місцевого  (90%)  бюджетів у  грудні 2017 року.

 Світлана Гримач – представник Славутського районного відділу освіти повідомила, що закінчилися канікули, всі діти підвезені до шкіл, розпочалося навчання в усіх школах району. Всі навчальні заклади опалюються.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2232 | Переглядів: 64Дата публікації: 16:15 15.01.2018