Звіт про роботу спостережної комісії при Славутській районній державній адміністрації за 2017 рік
Звіт про роботу спостережної комісії
при Славутській районній державній адміністрації за 2017 рік

Поділитися новиною:

Звіт про роботу спостережної комісії при Славутській районній державній адміністрації за 2017 рік

З метою організації контролю за дотриманням прав і законних інтересів осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі та осіб, засуджених до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, надання допомоги цим особам в їх соціальній адаптації в районі створена та діє спостережна комісія.

Районна спостережна комісія при Славутській райдержадміністрації здійснює свою діяльність в межах завдань, функцій і повноважень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 № 429 “Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах” (зі змінами) та розпорядженням голови районної державної адміністрації від 29.02.2016 №97/2016-р .

Упродовж 2017 року проведено 12 засідань спостережної комісії. За результатами розгляду питань складено 12 протоколів засідань комісії, організовано громадський контроль за поведінкою 4 осіб умовно- достроково звільнених, одного громадянина, звільненого по відбуттю покарання, 12 осіб, засуджених до покарань, не пов'язаних із позбавленням волі, проведено виховну роботу та надано допомогу в побутовому влаштуванні. Працівниками Славутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у звітному періоді всі вище означені особи було охоплено соціальними послугами, здійснено обстеження умов їх проживання.

В період між засіданнями членами спостережної комісії налагоджена співпраця з Шепетівським МРВ з питань пробації, управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації, Славутським ВП ГУНП в Хмельницькій області, районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, міськрайонним центром зайнятості населення, а також виконкомами сільських рад.

Секретарем комісії є директор Славутського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Ведуться журнали вхідної та вихідної документації, реєстрації осіб, які звільнились з місць позбавлення волі, реєстрації осіб, які стоять та зняті з обліку спостережної комісії. Щопівріччя готуються та подаються звіти про роботу спостережної комісії. Протоколи засідань спостережної комісії відпрацьовані та готуються вчасно. Рішення комісії та відповіді на запити надсилаються до адресатів вчасно.

З метою інформування громадськості району про роботу спостережної комісії на офіційному веб-сайті Славутської райдержадміністрації систематично розміщується інформація про проведення засідань.

                                             Секретар спостережної комісії                                Н. Пермінова 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2207 | Переглядів: 55Дата публікації: 15:06 03.01.2018