Проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Поділитися новиною:

Проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

22 грудня під головуванням очільника райдержадміністрації Богдана Маршука відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

В ході засідання було розглянуто питання: про стан створення та накопичення  місцевих та об’єктових матеріальних резервів для ліквідації надзвичайних ситуацій та забезпечення непрацюючого населення, працівників підприємств, установ та організацій засобами захисту органів дихання; про роботу районної комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації у 2017 році; про стан протипожежного захисту населених пунктів району, закладів освіти, культури та охорони здоров’я. Стан виконання приписів РС ДСНС України у Хмельницькій області в районі; про виконання вимог правил охорони життя людей на водних об’єктах району в зимовий період; про затвердження Плану роботи комісії з питань ТЕБ та НС РДА на 2018 рік.

Заслухавши інформацію  присутніх по всім розглянутим питанням прийнято відповідні рішення та встановлено терміни по їх виконанню.

Альбом: Проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Альбом: Проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Альбом: Проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Альбом: Проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Альбом: Проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2186 | Переглядів: 59Дата публікації: 10:28 26.12.2017