Крокуємо у доросле професійне життя разом з Державною службою зайнятості!
Крокуємо у доросле професійне життя разом з Державною службою зайнятості!

Поділитися новиною:

Крокуємо у доросле професійне життя разом з Державною службою зайнятості!

21 грудня 2017 року в Славутському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.,гімназія» №5 було проведено профконсультаційний груповий захід «Презентація навчального закладу Державної служби зайнятості», на якому були присутні 20 учнів 9-го класу.

Провідний фахівець з профорієнтації Славутського міськрайонного центру зайнятості Ярослав Терновий презентував Рівненський  центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, ознайомив з умовами проходження безкоштовного навчання за актуальними професіями та перспективами працевлаштування в регіоні. Було акцентовано увагу і на можливості здійснення онлайн-екскурсії в навчальний заклад за допомогою офіційного інтернет-ресурсу  установи www.rcpto.org.ua.

 

Актуальним виявилося й обговорення з школярами основних помилок, які допускають при виборі майбутньої професії. Фахівець центру зайнятості  звернув увагу учасників на затребуваність окремих професій, зокрема в військовій сфері, сфері громадського харчування, будівництва, торгівлі, медицині, наданні послуг, та IT-технологій. Використання анімаційних профорієнтаційних відеороликів влучно доповнювало сказане!

 

Окрім того, учням розповідалося про доцільність проходження профдіагностичного тестування з метою визначення професійних схильностей та задатків в режимі «онлай», використовуючи сучасну платформу  з профорієнтації та побудови кар’єри Державної служби зайнятості «profi.dcz.gov.ua», та портал «Моя кар'єра» (http://www.mycareer.org.ua).

 

На завершення заходу було розповсюджено буклети та інші друковані матеріали, які інформують про послуги Державної служби зайнятості, а також профорієнтаційні матеріали, котрі, маємо надію, разом зі сказаним на заході допоможуть  майбутнім випускникам зробити правильний вибір у світі професій.

 

 

 

 

Інформацію підготував відділ активної підтримки безробітних Славутського МРЦЗ

Довідки за телефоном: 7-03-65, 7-21-87 (відділ активної підтримки безробітних Славутського МРЦЗ)

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2182 | Переглядів: 57Дата публікації: 13:31 22.12.2017