Обговорили рівень оплати праці в районі
Обговорили рівень оплати праці в районі

Поділитися новиною:

Обговорили рівень оплати праці в районі

21 грудня 2017 року під керівництвом голови райдержадміністрації Б.Маршука відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

На засідання запрошувались керівники 9  підприємств  та 1 фізичну особу - підприємця в  яких середній розмір заробітної плати за  даними  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України був менший за законодавчо встановлений або залишається на рівні мінімального.

 Запрошені керівники суб’єктів господарської діяльності надали пояснення про причини виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі нижче мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення. Для кожного з них були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками, забезпечення зростання заробітної плати.

За результатами проведеного засідання доручено для керівників підприємств та приватних підприємців забезпечити дотримання норм чинного законодавства з питань праці в частині оплати праці.

 

Альбом: Обговорили рівень оплати праці в районі Альбом: Обговорили рівень оплати праці в районі Альбом: Обговорили рівень оплати праці в районі Альбом: Обговорили рівень оплати праці в районі Альбом: Обговорили рівень оплати праці в районі Альбом: Обговорили рівень оплати праці в районі Альбом: Обговорили рівень оплати праці в районі
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2178 | Переглядів: 70Дата публікації: 16:23 21.12.2017