В Славутському міськрайонному центрі зайнятості відбувся тренінг для безробітних осіб, внутрішньо переміщених, учасників бойових дій в зоні АТО та осіб, що належать до уразливих категорій!
В Славутському міськрайонному центрі зайнятості відбувся тренінг  для безробітних осіб, внутрішньо переміщених, учасників бойових дій в зоні АТО та осіб, що належать до уразливих категорій!

Поділитися новиною:

В Славутському міськрайонному центрі зайнятості відбувся тренінг для безробітних осіб, внутрішньо переміщених, учасників бойових дій в зоні АТО та осіб, що належать до уразливих категорій!

18 грудня 2017 року в Славутському міськрайонному центрі зайнятості для безробітних осіб, в тому числі внутрішньо переміщених, учасників бойових дій та осіб, що належать до уразливих категорій, віком від 18 до 60 років, було проведено тренінг з метою надання інформації про участь в Проекті щодо реалізації власної комерційної діяльності – самозайнятості та мікропідприємництва за фінансової підтримки Європейського Союзу. Кількість учасників заходу 20 осіб.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Олена Філоненко ознайомила присутніх  з умовами та планом реалізації Проекту підтримки самозайнятості та мікропідприємництва, надала контактні дані відповідальної  особи щодо реалізації проекту. Фахівець  підкреслила,  що в рамках даного проекту Європейського Союзу передбачається надання грантів на професійні курси чи обладнання для відкриття власної справи розміром до 2150 Євро. В процесі реалізації проекту планується проведення п’яти підготовчих етапів. На першому етапі  учасників будуть навчати на дводенному тренінгу  за такими напрямками: самозайнятість, мікропідприємництво, професійне орієнтування! Другий етап – індивідуальні консультації експерта. Третій етап – захист бізнес-планів або заявок на перекваліфікацію. Четвертий етап – безпосереднє надання грантів. П’ятий етап – поглиблений одноденний тренінг для осіб, які вже отримали грантову підтримку.

 

Зауважимо,  що на території Хмельницької області партнером з реалізації вище зазначеного проекту є громадська організація «Подільська правова ліга», відповідальна особа – Рачок Роман Володимирович, тел. (097) 272 82 42. Запрошуємо долучатися усіх охочих!

 

 

 

 

 

Інформацію підготував відділ активної підтримки безробітних Славутського МРЦЗ

Довідки за телефоном: 7-03-65, 7-21-87 (відділ активної підтримки безробітних Славутського МРЦЗ)

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2175 | Переглядів: 70Дата публікації: 16:47 20.12.2017