19 грудня - День Святого Миколая
19 грудня - День Святого Миколая

Поділитися новиною:

19 грудня - День Святого Миколая

Сьогодні в районному будинку культури відбувся районний захід

19 грудня відзначається День Святого Миколая, який відомий як покровитель усіх дітей. Він і захищає їх, і дивиться, щоб поводилися добре, всіх обдаровує увагою і турботою, нікого не залишаючи осторонь, навіть пустунів. День Святого Миколая для дітей - свято особливе. Адже не тільки Дід Мороз обдаровує їх своїми подарунками, а й Миколай обов'язково що-небудь для них припасе.

Уже традиційно, з нагоди Дня Святого Миколая, в районному будинку культури відбувається районний захід, який спільно організовується службою у справах дітей РДА, районним центром соціальних служб для сімей, дітей та молоді, відділом культури РДА та відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, для дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей – інвалідів, дітей загиблих учасників АТО.

Аби привітати діток зі святом на захід завітали: голова райдержадміністрації Богдан Маршук, голова районної ради Леонід Радзивілюк, депутат обласної ради  Олександр Миклуш.

Вітаючи дітей зі святом, усі бажали їм міцного здоров’я, добробуту, злагоди і миру, щедрості та благословення Святого Миколая, його прихильності та опіки, успіхів у всіх добрих починаннях, затишку в оселях і тепла в серцях.

Потім усі спільно подивилися концерт, організований вихованцями районного будинку культури та учнями навчальних закладів району.  

На закінчення святкового заходу усі діти отримали солодкі подарунки придбані за кошти  районного бюджету та спонсорів  Олександра Миклуша та Олександра Гереги.

Альбом: 19 грудня - День Святого Миколая Альбом: 19 грудня - День Святого Миколая Альбом: 19 грудня - День Святого Миколая Альбом: 19 грудня - День Святого Миколая Альбом: 19 грудня - День Святого Миколая Альбом: 19 грудня - День Святого Миколая Альбом: 19 грудня - День Святого Миколая Альбом: 19 грудня - День Святого Миколая Альбом: 19 грудня - День Святого Миколая Альбом: 19 грудня - День Святого Миколая Альбом: 19 грудня - День Святого Миколая Альбом: 19 грудня - День Святого Миколая Альбом: 19 грудня - День Святого Миколая
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2173 | Переглядів: 113Дата публікації: 16:31 19.12.2017