Проведено щотижневу нараду
Проведено щотижневу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу нараду

18 грудня голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Володимир Яцюк –начальник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 11.12.17 року по 17.12.17 року на території Славутського району зареєстровано 48 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 5:  3– крадіжки, 1 –  тілесні ушкодження, 1 – ДТП.

Віктор Іващук  –  головний лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 285 хворих. Шестеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 38  виїзд, госпіталізовано 245  хворих, з них прооперовано 38.

Володимир Яремчук  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  (90 %) та місцевого  (100 %)  бюджетів у  грудні 2017 року.

Раїса Коваль - начальник  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України повідомила, що в управління працює в звичайному режимі. Планується виплатити у грудні пенсію за січень. 

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2171 | Переглядів: 63Дата публікації: 14:37 18.12.2017