Профілактика соціального сирітства
Профілактика соціального сирітства

Поділитися новиною:

Профілактика соціального сирітства

З метою забезпечення реалізації кожної дитини права на виховання в сім'ї, зростання в безпечному сімейному оточенні, вжиття заходів щодо попередження безпритульності та бездоглядності серед дітей, злочинів та правопорушень у дитячому середовищі та попередження насильства в сім'ї, на виконання районної Програми соціального та правового захисту дітей «Діти Славутчини» на 2016-2020 роки, плану роботи служби у справах дітей Славутської райдержадміністрації на ІV квартал 2017 року 12 грудня 2017 року працівниками служби спільно з представниками Ганнопільської сільської ради проведено цільовий рейд на території Ганнопільської та Берездівської сільських рад.

З метою повторного розгляду на засіданні комісії з питань захисту прав дитини питання неналежного виконання батьківських обов’язків батьками відносно трьох малолітніх дітей в с.Клепачі обстежено умови проживання в родині Х. Батьки не зробили належних висновків, зловживають алкогольними напоями, не створюють належних умов для проживання дітей.

В інший родині в с.Клепачі умови проживання покращилися, мати не зловживає алкоголем, займається вихованням сина.

В родині Т. обстежено умови проживання новонародженої дитини, з батьками проведено бесіду щодо належного догляду за дитиною та виконання лікарських рекомендацій.

Крім того, в с.Красносілка відвідано дитину, позбавлену батьківського піклування, яка пропускає навчання у ліцеї. Працівниками служби проведено профілактичну бесіду із дитиною та доставлено до навчального закладу.

Службою у справах дітей Славутської райдержадміністрації систематично проводяться профілактичні заходи щодо підтримки дітей та сімей з урахуванням їхніх особливих потреб.  

 

Служба у справах дітей 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2156 | Переглядів: 62Дата публікації: 10:08 13.12.2017