ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

11 грудня 2017 року голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району..

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що на минулому тижні на території Цвітоської військової частини сталася пожежа приватного автомобіля. Пожежу локалізовано, постраждалих нема.

 Володимир Яцюк – начальник   відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 04.11.17 року по 10.11.17 року на території Славутського району зареєстровано 73 заяви та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 7:  4 – крадіжки, 2 - шахрайство, 1 - хуліганство, 2 - тілесні ушкодження.

 Віктор Іващук   –  головний лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 288 хворих. П’ятеро   хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  26  виїздів, госпіталізовано 174  хворих, з них прооперовано 39.

Юрій Ковальчук - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що складною  залишається ситуація щодо фінансування галузі. 2 місяці - заборгованість по виплаті заробітної плати.

 Раїса Коваль  – начальника  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України повідомила, що пенсі виплачується вчасно та в повному обсязі. В управлінні триває процес реформування.

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2154 | Переглядів: 74Дата публікації: 16:22 11.12.2017