Сесія районної ради
Сесія районної ради

Поділитися новиною:

Сесія районної ради

06 грудня відбулася чергова сімнадцята сесія районної ради сьомого скликання

Головував на засіданні очільник районної ради Леонід Радзивілюк. В роботі пленарного засідання взяли участь  депутати районної ради, голова райдержадміністрації Богдан Маршук, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Мельник, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради, ЗМІ  та інші.

На початку пленарного засідання голова районної ради Л. Радзивілюк та заступник голови районної ради О.Лавренчук привітали голову Славутської  районної державної адміністрації Б. Маршука з ювілеєм, побажавши йому здоров’я, злагоди  та і надалі плідної праці на благо району.

У ході пленарного засідання було розглянуто 22 питання порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.

Традиційно  районні обранці вносили зміни до  районного бюджету на 2017 рік, розглянули  депутатські запити: Васильчука С.П. - щодо заборони полювання в лісових массивах поблизу сіл Бесідки, Хвощівка, Великий  Правутин, Пшетоцького О.В. - щодо порушення ЗУ «Про звернення громадян».

Затвердили: Комплексну програму  підтримки Славутської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області, по забезпеченню надходжень до районного бюджету    на 2017 рік; Програму фінансового забезпечення діяльності Славутської районної виборчої комісії на 2017-2018 роки; внесення змін до Районної  програми соціального та правового захисту дітей «Діти Славутчини» на 2016-2020 роки; Положення про матеріальне стимулювання працівників виконавчого апарату Славутської районної ради;  внесення змін до Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, вшанування та заохочення за заслуги перед Славутським районом, здійснення представницьких та інших заходів протягом 2017-2020 років; Програму забезпечення виконання Славутською  районною  державною адміністрацією делегованих Славутською районною радою повноважень  на 2016- 2017 роки у новій редакції; внесення змін та доповнень до Районної програми розвитку освіти Славутського району  на 2016-2020 роки; технічну документацію з нормативної грошової   оцінки    земельної ділянки, що перебуває в оренді МКП «Агрозоовет»; технічну документацію з нормативної грошової   оцінки    земельної ділянки, що надана в оренду гр. Терпелюк О.І.; технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки по вул. Б.Хмельницького,89 м.Славута; Статут Районного спеціалізованого лісокомунального підприємства «Ліс» в новій редакції; Статут  Славутського районного відділу профілактичної дезінфекції  в новій редакції; Статут Славутського районного  будинку дитячої  та юнацької творчості в новій редакції; Статут   Районної дитячо-юнацької     спортивної школи Славутської  районної  ради Хмельницької області в новій редакції;  акт   інвентаризації майна Славутської центральної районної лікарні ім. Ф.М.Михайлова; передачу майна спільної власності територіальних громад сіл  Славутського району у комунальну власність Ганнопільської сільської ради. Надали дозвіл на продовження терміну дії договорів оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Славутського району та спеціального дозволу ВКП “Явір-Інвест” на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків ділянки «Крупецька – 3». Та розглянули ряд інших питань порядку денного. 

Також було прийнято рішення «Про звернення депутатів Славутської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України»

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Славутської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України

Депутати  Славутської  районної ради Хмельницької області занепокоєні ситуацією яка виникла  у зв`язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України постанови від 15.11.2017 року «Про проект Стратегії сталого розвитку  та інституційного реформування лісового  господарства України на період до 2022 року».
Проект схваленої  урядом Стратегії кардинально відрізняється від варіанту, який  обговорений з громадськими організаціями, деревообробними асоціаціями, науковцями та працівниками лісової галузі.
Реалізація положень Стратегії щодо реформування лісової галузі, які передбачають кардинальну зміну системи управління лісовим господарством та створення окремої структури з корпоративними правами неминуче призведе до катастрофічних наслідків для екології та економіки держави. Передача державних  лісогосподарських підприємств у концесію, як наслідок, матиме погіршення якості лісоуправління, сприятиме нанесенню непоправної шкоди лісовій галузі та призведе до неможливості здійснення ефективної реалізації єдиної державної лісової політики. Окрім того, передача повноважень щодо надання лісів для ведення лісового господарства з місцевого на центральний рівень йде в розріз із загальнодержавним курсом на проведення децентралізації в Україні.
Пропозиція створення єдиного державного підприємства, яке б опікувалось всіма державними лісами України, негативно сприйнята як працівниками державного підприємства «Славутське лісове господарство», Національного природного парку «Мале Полісся» так і депутатським корпусом. Прийняття таких рішень буде мати негативні наслідки для лісогосподарської галузі, а також створить соціальну напругу, через зменшення робочих місць, а в окремих випадках повної їх ліквідації.
ДП «Славутське лісове господарство» на сьогодні є стабільним підприємством з потужною матеріальною базою та одним з основних платників податку до державного  та місцевого бюджетів. 
Підприємством виконуються всі вимоги щодо раціонального і невичерпного використання лісосировинних ресурсів.
В основі лісогосподарської діяльності підприємства особливе місце займає розширене відтворення лісів, створення високопродуктивних і біологічно стійких насаджень з цінних деревних порід, впровадження в насадження високопродуктивних порід інтродуцентів ( модрини японської та європейської), охорона та захист лісу від самовільних рубок, лісових пожеж, шкідників та хвороб лісу, проводяться роботи з охорони та відтворення мисливської фауни, вирощування якісного посадкового матеріалу для лісовідновлення, а також декоративного. Вцілому це є комплексне ведення  лісового господарства, направлене на збереження та відтворення  лісових ресурсів.
Вважаємо що напрямок реформування лісогосподарської галузі, який передбачає централізацію, ліквідацію існуючих лісогосподарських підприємств, та створення єдиного об`єкта господарювання є помилковим, що в кінцевому результаті призведе до руйнації лісогосподарської галузі вцілому.
На підставі вищевикладеного просимо недопустити  реалізації Стратегії сталого розвитку  та інституційного реформування лісового  господарства України на період до 2022 року в редакції від 15.11.2017 р.

 

Схвалено на пленарному засіданні   

чергової  сімнадцятої сесії  Славутської
районної ради VII скликання     

06 грудня 2017 року

Альбом: сесія 06.12.2017 Альбом: сесія 06.12.2017 Альбом: сесія 06.12.2017 Альбом: сесія 06.12.2017 Альбом: сесія 06.12.2017 Альбом: сесія 06.12.2017 Альбом: сесія 06.12.2017 Альбом: сесія 06.12.2017
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2139 | Переглядів: 85Дата публікації: 14:16 06.12.2017