Засідання Круглого столу в Славутському центрі зайнятості на тему: « Інвалідність - не вирок».
Засідання Круглого столу в Славутському центрі зайнятості на тему:
 « Інвалідність - не вирок».

Поділитися новиною:

Засідання Круглого столу в Славутському центрі зайнятості на тему: « Інвалідність - не вирок».

Завжди важливим питанням було розширення співпраці служби зайнятості з органами державної влади, місцевого самоврядування та соціальними партнерами в напрямку реалізації політики зайнятості , створення оптимальних умов для забезпечення зайнятості інвалідів. 04.12.2017р в рамках проведення Міжнародного дня людей з інвалідністю відбулось засідання Круглого столу в Славутському центрі зайнятості на тему: « Інвалідність - не вирок».

В ході засідання були розглянуті напрямки діяльності управління соціального захисту населення щодо соціального захисту інвалідів, надання соціальних послуг особам з інвалідністю територіальним центром соціального обслуговування, особливості пенсійного забезпечення інвалідів, медичне обслуговування інвалідів. Виступали начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації М.Гринько, головний лікар КЗ «Славутський центр ПМСД» О.Гаврилюк, начальник служби у справах дітей Славутської РДА С.Мороз, начальник Славутського районного територіального центру соціального обслуговування інвалідів Л.Мазур.

Директор центру зайнятості-голова комісії з припинення юридичної особи С. Пономарьов  у своєму виступі наголосив, що ті заходи, які вжиті з боку офіційних державних структур, громадських організацій і громадянської позиції небайдужих до проблем інвалідів людей, принесли в нашу цивілізацію ті ноти надії, які раніше просто ігнорувалися. За останні роки державою створено комплекс законів, які регулюють більшість аспектів життя людей з інвалідністю, аби сприяти їхній  інтеграції  у життя нашого суспільства.

Інвалідність-не вирок. Практика показує, що люди з інвалідністю можуть бути і стають повноцінними і високоефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками , економістами , соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в т.ч. і абсолютно здорових членів нашого суспільства.

         Учасники Круглого столу наголосили, що такі заходи дають можливість напрацьовувати більш ефективні методи вирішення проблемних питань в працевлаштуванні інвалідів, їхньому повноцінному функціонуванні в суспільстві.

  За інформацією відділу взаємодії з роботодавцями Славутського міськрайонного центру зайнятості

Альбом: круглий стіл Альбом: круглий стіл Альбом: круглий стіл
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2136 | Переглядів: 63Дата публікації: 09:20 05.12.2017