Триває місячник «Оздоровлюємося разом».
Триває місячник «Оздоровлюємося разом».

Поділитися новиною:

Триває місячник «Оздоровлюємося разом».

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю Славутським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проводиться місячник «Оздоровлюємося разом».

За допомогою наявного оздоровчого обладнання потребуючим громадянам надаються медико-соціальні послуги. Здійснюються оздоровчі заходи на тепловому стимуляторі «Нуга Бест», проводиться оздоровлення завдяки використанню турманієвих накладок для суглобів, турманієвих наколінників, масажного апарату «Друге серце». 7 мешканців Варварівської сільської ради вже змогли оцінити оздоровчий ефект послуг, які надаються за допомогою турманієвої кераміки.

Наразі, за сприяння сільських голів Ліпської Любові Петрівни та Михалюка Валерія Анатолійовича медико-соціальні послуги отримують мешканці Полянської та Крупецької сільських рад за безпосереднім місцем проживання. 14 жителів сіл Полянь, Комарівка та Колом`є вже отримали медико-соціальні послуги. А на наступному тижні жителі Крупецької сільскої ради матимуть можливість отримувати дані послуги за допомогою мобільного обладнання в приміщеннях фельдшерських пунктів с. Крупець та с. Стригани.

До Міжнародного дня людей з інвалідністю для 75 підопічних з вадами зору надано благодійну допомогу у вигляді лікарських препаратів. Також, для 20 підопічних територіального центру надано натуральну допомогу у вигляді продуктових пакетів.

Відзначаючи Міжнародний день волонтера з теплотою і вдячністю згадуємо благодійників та меценатів, чия неоціненна допомога дала можливість придбати та вручити продуктові пакети нужденним інвалідам, підопічним територіального центру. Висловлюємо щиру подяку за чуйність і гуманність людям, які не лишилися осторонь: голові СГК «Улашанівський» Теслюку А. Р., директору ТОВ “Гірник - ВВ” Бацану А. В., приватному нотаріусу Шкапій В. Я.

Ваші доброта і милосердя дають надію інвалідам на допомогу і розуміння. Нехай Бог дарує Вам щастя, здоров`я та сімейне благополуччя! А Ваші благодіяння повертаються сторицею!

                                                Директор територіального центру                                          Л.Мазур

Альбом: оздоровлюємося разом Альбом: оздоровлюємося разом Альбом: оздоровлюємося разом Альбом: оздоровлюємося разом
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2134 | Переглядів: 54Дата публікації: 13:37 05.12.2017