Проведено щотижневу нараду
Проведено щотижневу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу нараду

27 листопада голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Представник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що тиждень пройшов спокійно, без надзвичайних ситуацій.

 Володимир Яцюк –начальник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 20.11.17 року по 26.11.17 року на території Славутського району зареєстровано 60 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 14:  9 – крадіжки, 2 –  тілесні ушкодження, 2 – ДТП; 1 – зберігання наркотиків.

Віктор Іващук  –  головний лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 271 хворих. Троє  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 31  виїзд, госпіталізовано 236  хворих, з них прооперовано 28.

  Володимир Яремчук  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  (100 %) та місцевого  (100 %)  бюджетів у листопаді  2017 року.

Раїса Коваль - начальник  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України повідомила, що в управління працює в звичайному режимі. Пенсі виплачується вчасно та в повному обсязі. У  зв’язку із пенсійною реформою. Раїса Володимирівна повідомила, що збільшився потік громадян до Пенсійного фонду щодо надання роз’яснень про нарахування за новою системою.

  Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2115 | Переглядів: 79Дата публікації: 16:23 27.11.2017