Звернення голови райдержадміністрації Богдана Маршука до Дня пам’яті жертв голодоморів
Звернення голови райдержадміністрації Богдана Маршука до Дня пам’яті жертв голодоморів

Поділитися новиною:

Звернення голови райдержадміністрації Богдана Маршука до Дня пам’яті жертв голодоморів

Щорічно, в четверту суботу листопада, в Україні відзначається День пам'яті жертв голодоморів. У 2017 році цей день припадає на 25 листопада.

Шановні мешканці району! Багато жахливих трагедій пережив український народ за всю історію свого існування. Ледь не кожна сторінка нашої історії омита кров’ю предків. Однією з таких скорботних дат на скрижалях української історії є Голодомор 1932-1933 років, коли за інформацією дослідників щодня помирало близько 25 тисяч осіб, тобто 1000 осіб щогодини, або ж 17 осіб щохвилини…  

Насправді це жахливі цифри. І по сьогоднішній день не вкладається у голові, те, що на щедрій українській землі, де простягаються широкі пшеничні лани, люди падали від голоду, який був штучно створений тодішнім режимом з метою знищення української нації. 

Сьогодні, вшанування пам’яті жертв голодоморів – не історична данина, а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам'ять і його очевидців, і сучасного покоління. Наш святий обов’язок – закарбувати в серцях пам'ять про невинно убитих наших братів та сестер, зробити все можливе аби ані наші нащадки, ані світове співтовариство не забули про геноцид українського народу.  

Отож, згадаймо у спільній молитві, 25 листопада, у День пам’яті жертв голодоморів, усіх жертв цієї страшної трагедії. Нехай Господь Бог ніколи більше не допустить такого лиха і нехай земля буде пухом для усіх спочилих жертв голодоморів!

 

З повагою, голова райдержадміністрації                                                                   Б.Маршук 

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2101 | Переглядів: 40Дата публікації: 08:14 24.11.2017