Відповідальне батьківство – запорука щастя дитини
Відповідальне батьківство – запорука щастя дитини

Поділитися новиною:

Відповідальне батьківство – запорука щастя дитини

Розв’язання проблем сімейного неблагополуччя через раннє виявлення, облік, соціальний супровід сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах є пріоритетним напрямом діяльності Славутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Сьогодні, на жаль, не всі батьки сумлінно виконують свої батьківські обв'язки. Багато дітей при живих батьках не мають достатньої уваги та турботи, а деякі залишаються без батьківської опіки (це явище називається соціальне сирітство).

“Створення належних умов для повноцінного життя, гармонійного розвитку, попередження сімейного насильства” - тема чергової бесіди із двома багатодітними родинами, що перебувають під соціальним супроводом Славутського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді,   яка відбулася 21 листопада 2017 року у приміщенні центру. 

З батьками обговорено питання щодо належного та повноцінного догляду, виховання, розвитку дітей, проінформовано про негативні наслідки вживання алкогольних напоїв. По закінченню бесіди батьки отримали інформаційні матеріали (буклети та пам'ятки) з питань здорового способу життя, профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу, торгівлі людьми та насильства у сім'ї.

 

Н. Пермінова, директор

Славутського районного центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.  

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2085 | Переглядів: 77Дата публікації: 10:33 21.11.2017