День спільних дій в інтересах дітей
День спільних дій в інтересах дітей

Поділитися новиною:

День спільних дій в інтересах дітей

Традиційно в Україні 20 листопада відзначається День спільних дій в інтересах дітей – день прийняття Конвенції ООН про права дитини.

Україна ратифікувала названу Конвенцію ще у вересні 1991 року. Конвенція базується на чотирьох основних принципах: першочерговість інтересів дитини; забезпечення повноцінного життя та розвитку; залучення до громадського життя; відсутність дискримінації.

На виконання Програми соціального та правового захисту дітей «Діти Славутчини» на 2016-2020 роки 20 листопада 2017 службою у справах дітей спільно з відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та Славутським районним центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді на базі Цвітоського НВО організовано і проведено акцію «День спільних дій в інтересах дітей», метою якої є висвітлення основних соціально-правових принципів, які закріплені в Конвенції ООН про права дитини.  

В заході прийняли участь начальник служби у справах дітей С.Мороз, директор Славутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Н.Пермінова, працівники відділу освіти, молоді та спорту С.Гримач та С.Рудик.

Під час проведення акції всі діти мали змогу ознайомитися з Декларацією про права дитини, виразили своє ставлення до закріплених у ній дитячих правах та проявили гарні знання з питань правознавства під час проведення «Брейн-рингу».

Наприкінці заходу начальник служби у справах дітей райдержадміністрації С.Мороз нагородив навчальний заклад грамотою та вручив усім учасникам солодкі  подарунки. Він також подякував адміністрації закладу за гарну організацію заходу, а дітям – за активну участь у ньому.

 

 Служба у справах дітей райдержадміністрації

Альбом: День спільних дій в інтересах дітей Альбом: День спільних дій в інтересах дітей Альбом: День спільних дій в інтересах дітей Альбом: День спільних дій в інтересах дітей Альбом: День спільних дій в інтересах дітей
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2083 | Переглядів: 74Дата публікації: 16:40 20.11.2017