Проведено щотижневу нараду
Проведено щотижневу  нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу нараду

20 листопада 2017 року голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Представник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що тиждень пройшов спокійно, без надзвичайних ситуацій.

 Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 13.11.17 року по 19.11.17 року на території Славутського району зареєстровано 67 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 9:  6 – крадіжки, 2 –  раптова смерть, 1 - ДТП.

Віктор Іващук  –  головний лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 246 хворих. Четверо   хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 36  виїздів, госпіталізовано 225  хворих, з них прооперовано 30.

  Володимир Яремчук  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  (100 %) та місцевого  (100 %)  бюджетів у листопаді  2017 року..

  Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2082 | Переглядів: 58Дата публікації: 15:45 20.11.2017