"Ефективної комунікації»
\"Ефективної комунікації»

Поділитися новиною:

"Ефективної комунікації»

13 листопада 2017 року в Славутському міськрайонному центрі зайнятості відбувся тренінг з «Ефективної комунікації» за участю завідуючої Славутської міської бібліотеки для дорослих Надії Горопахи!

Уміння встановлювати зв’язки з людьми та ефективно  комунікувати в професійній діяльності важливий чинник кар’єрного успіху та процвітання  фахівця будь-якої сфери. В Славутському міськрайонному центрі зайнятості шукачі роботи мали нагоду навчитися ефективним моделям комунікації на тренінгу з «Ефективної комунікації», який проводився в рамках профорієнтаційного проекту «Розпочни кар’єру з професійного навчання» начальником відділу активної підтримки безробітних Оленою Філоненко спільно з Надією Горопахою. Кількість учасників заходу – 19 чоловік.

 

Шукачі роботи в процесі тренінгових занять відпрацювали з тренерами презентовані моделі ефективної комунікації, ознайомилися з прикладами ефективного діалогу та поширеними помилками його проведення. «Для того, щоб комунікація вважалася ефективною, підкреслила Н. Горопаха, повинні дотримуватися певні умови. По перше, спілкування має бути двостороннім. Реципієнт повинен докладати максимальні зусилля для правильного сприйняття повідомлення. По друге, повідомлення, повинно бути чітким, структурованим і коротким. Ефективна комунікація завжди емоційна, в тій мірі, яка прийнятна в даній ситуації. Також наш діалог буде тільки тоді ефективним, коли кожен його учасник проявляє терпіння і поблажливість до чужих недоліків».

 

Цікавим було й обговорення невербальних  сигналів  для поліпшення комунікації, адже далеко не кожен учасник тренінгу знав, що використання  «закритих» поз під час діалогу – схрещення рук, ніг підсвідомо налаштовує на  негативний фінал комунікації. У той час як відкриті долоні і доброзичлива усмішка – здатні розташувати будь-якого співрозмовника.

 

В результаті проведеного заходу шукачі роботи здобули нові знання з актуальних питань побудови успішного діалогу, що й великою мірою визначає успіх пошуку роботи, успіх кар’єрного зростання та професійної реалізації загалом! 

 

 

Інформацію підготував відділ активної підтримки безробітних Славутського МРЦЗ

Довідки за телефоном: 7-03-65, 7-21-87 (відділ активної підтримки безробітних Славутського МРЦЗ )

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2081 | Переглядів: 39Дата публікації: 11:46 14.11.2017