ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

13 листопада 2017 року голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району..

Доповідали:

Представник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що тиждень пройшов спокійно, без надзвичайних ситуацій.

 Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 06.11.17 року по 13.11.17 року на території Славутського району зареєстровано 57 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 7:  2 – крадіжки, 2 - шахрайство, 1 -зберігання наркотиків, 1 – злочини проти безпеки руху  та експлуатації транспорту, 1 - тілесні ушкодження.

 Світлана Кузьмінчук  – заступник головного лікаря  Славутської ЦРЛ повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 262 хворих. Четверо   хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  35  виїздів, госпіталізовано 226  хворих, з них прооперовано 35.

Володимир Яремчук  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  та місцевого    бюджетів у листопаді 2017 року..

Юрій Ковальчук - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що на даний час тривають роботи по  підготовці  до зими, так заготовлено 950 т. піску та 1000 т. протиожеледної суміші. Складним  залишається питання фінансування галузі.

Алла Малищук  – заступник начальника  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України повідомила, що в управління працює в звичайному режимі. Пенсі виплачується вчасно та в повному обсязі. Проте збільшився потік громадян до Пенсійного фонду щодо надання роз’яснень про нарахування за новою системою..

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2072 | Переглядів: 95Дата публікації: 15:55 13.11.2017