Засідала громадська рада
Засідала громадська рада

Поділитися новиною:

Засідала громадська рада

10 листопада відбулося чергове засідання громадської ради при Славутській райдержадміністрації. Учасники консультативного органу розглянули важливі для району питання.

 На засіданні були присутні 10 членів громадської ради, заступник голови райдержадміністрації П.П. Притуляк,  директор ДП «Славутське лісове господарство» В.В. Сапожнік,  лікар із загальної гігієни Славутського районного управління Головного управління ДПСС в Хмельницькій області О.В. Козира, начальник   відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області  В.В. Яцюк.

Першим заслухали  питання щодо перспектив застосування концесійного  порядку з використання лісового господарства. Перед присутніми виступив директор ДП «Славутське лісове господарство» Віктор Сапожнік.  Віктор Вікторович  повідомив, що Мінекономрозвитку готує передачу в концесію державних лісогосподарських підприємств та планує розробити нову концепцію управління згаданими  підприємствами, у зв’язку із неефективною роботою заданих підприємств.  Обговорили можливі наслідки концесії лісів. Також керівник розповів про роботу очолюваного ним підприємства та надав відповіді на запитання членів громадської ради.  Крім того, торкнулися такого болючого  питання, як незаконна вирубка  лісів. Присутній на засіданні начальник   відділення поліції Володимир  Яцюк надав інформацію членам громадської ради про  порушені кримінальні  провадження за ст.. 246  КК України «Незаконна порубка лісу». Обговоривши дане питання члени громадської ради вирішили направити звернення  до  Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення передачі в концесію державних лісогосподарських підприємств.

Про  стан дотримання санітарних норм в закладах громадського харчування та санітарний стан водних об’єктів району виступила лікар із загальної гігієни Славутського районного управління Головного управління ДПСС в Хмельницькій області О.В. Козира.

Вона акцентувала увагу, що працівникам санітарної служби заборонено перевірки та застосування штрафних санкцій і результати проведених перевірянь за зверненням власників носять рекомендаційний характер. Ольга Володимирівна  довела до відома присутніх інформацію про санітарний стан водних об’єктів району, навчальних закладів району,  закладів громадського харчування Берездівської ОТГ.

Члени громадської ради вирішили інформацію Козири О.В. прийнять до уваги, направити звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України  щодо відновлення перевірок санітарними службами  закладів громадського харчування з застосуванням штрафних санкцій.

Про стан розслідування кримінальних справ на ДП «Хмельницьке», про незаконні рубки лісів, про порушення порядку полювання в районі, про кримінальні порушення допущені в освітянській  галузі району інформував присутніх начальник відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області  В.В. Яцюк. Інформацію начальника поліції члени ГР вирішили прийняти до уваги.

Альбом: Засідала громадська рада Альбом: Засідала громадська рада Альбом: Засідала громадська рада Альбом: Засідала громадська рада Альбом: Засідала громадська рада
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2069 | Переглядів: 156Дата публікації: 12:15 13.11.2017