ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

6 листопада 2017 року голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Представник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що тиждень пройшов спокійно, без надзвичайних ситуацій.

 Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 30.10.17 року по 05.11.17 року на території Славутського району зареєстровано 52 заяви та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 11:  10 – крадіжки, 1 –  спроба вбивства.

 Світлана Кузьмінчук  – заступник головного лікаря  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 292 хворих. Четверо   хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 42  виїзди, госпіталізовано 239  хворих, з них прооперовано 28.

Володимир Яремчук  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  (невиконання) та місцевого  (100 %)  бюджетів у жовтні 2017 року..

Юрій Ковальчук - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що на даний час тривають роботи по  підготовці  до зими, так заготовлено 950 т. піску та 750 т. протиожеледної суміші. На наступному тижні працівники філії працюватимуть на ділянці дороги «Ганнопіль – Рівки».

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2053 | Переглядів: 69Дата публікації: 16:17 06.11.2017