Спільний профілактичний рейд
Спільний профілактичний рейд

Поділитися новиною:

Спільний профілактичний рейд

На виконання заходів районної Програми соціального та правого захисту дітей «Діти Славутчини» на 2016-2020 роки, спрямованих на профілактику правопорушень, попередження насильства в сім’ї, безпритульності та бездоглядності серед дітей, представниками служби у справах дітей спільно з Славутським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 01 листопада 2017 року проведено спільний профілактичний рейд на території Хоровецької сільської ради.

Під час рейду на території сіл Хоровець, Пашуки та Гути обстежено умови проживання 24 дітей, які проживають в 8 неблагополучних сім’ях.

За результатами рейду 3 батьків попереджено про притягнення їх до адміністративної відповідальності в разі подальшого неналежного виконання батьківських обов’язків відносно 5 дітей та вирішено ініціювати притягнення до адміністративної відповідальності 4 батьків відносно 8 дітей.

Із горе-батьками, які зловживають алкогольними напоями та недостатньо приділяють уваги дітям у вихованні, проведена профілактично-розяснювальна робота щодо приведення в належний санітарний стан приміщення будинків та належного виконання батьківських обов’язків.  

Питання повноцінного сімейного виховання, належного фізичного і духовного розвитку дітей із соціально-незахищених сімей перебуває на постійному контролі служби у справах дітей та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

                                                   

                                                                  Служба у справах дітей Славутської РДА

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2045 | Переглядів: 77Дата публікації: 15:46 01.11.2017