Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Славутській райдержадміністрації
Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Славутській райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Славутській райдержадміністрації

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності.

Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

31 жовтня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації О. Мельника  відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Славутській райдержадміністрації.

На порядок денний засідання було винесено питання: про неналежне виконання батьківських обов’язків жителями району; доцільність позбавлення батьківських прав батьків, що ухиляються від виконання своїх обов'язків відносно дітей; надання дозволів на здійснення правочинів стосовно нерухомого майна а також затвердження та перезатвердження індивідуальних планів заходів дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах, а також дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського  піклування.

Всі питання порядку денного були, попередньо, ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей державної адміністрації. У ході засідання було заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.

З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і  взяті на контроль до їх повного виконання

Альбом: Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Славутській райдержадміністрації Альбом: Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Славутській райдержадміністрації Альбом: Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Славутській райдержадміністрації Альбом: Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Славутській райдержадміністрації
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2038 | Переглядів: 74Дата публікації: 16:07 31.10.2017