Відбулися навчання по роботі у системі електронних державних закупівель "Pro Zorro"
Відбулися навчання по роботі  у системі електронних державних закупівель \"Pro Zorro\"

Поділитися новиною:

Відбулися навчання по роботі у системі електронних державних закупівель "Pro Zorro"

30 жовтня Центром компетенцій ДП "Pro Zorro" у м. Славута було організовано навчання по роботі у системі електронних державних закупівель "Pro Zorro".

У навчанні прийняли участь:  відповідальні особи за роботу у системі "Pro Zorro"  від райдержадміністрації,  представники органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад району. Провів навчання координатор Центру компетенцій ДП "Pro Zorro" у Хмельницькій області  - Черненко Олег Анатолійович.

Під час семінару доповідач надав вичерпний навчальний інформаційний матеріал, викладений в формі слайд-шоу, а також здійснив загальний огляд електронних торгів та ознайомив слухачів із принципами роботи електронної системи "Prozorro". Він роз’яснив, як ефективно організовувати закупівлі та працювати з тендерною документацією. Окрім того, члени семінару ознайомились із Законом України "Про публічні закупівлі" та загалом із нормативними актами, що стосуються торгів.

У другій частині навчання розглянули порядок проведення допорогової закупівлі у тестовому режимі. Олег Черненко розповів учасникам семінару про порядок оскарження, а також про контроль та відповідальність у сфері публічних закупівель.

Альбом: Відбулися навчання по роботі  у системі електронних державних закупівель "Pro Zorro" Альбом: Відбулися навчання по роботі  у системі електронних державних закупівель "Pro Zorro" Альбом: Відбулися навчання по роботі  у системі електронних державних закупівель "Pro Zorro" Альбом: Відбулися навчання по роботі  у системі електронних державних закупівель "Pro Zorro" Альбом: Відбулися навчання по роботі  у системі електронних державних закупівель "Pro Zorro"
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2035 | Переглядів: 62Дата публікації: 15:29 30.10.2017