ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ МІСТА СЛАВУТИ ТА СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ !
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ МІСТА СЛАВУТИ 
ТА СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ !

Поділитися новиною:

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ МІСТА СЛАВУТИ ТА СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ !

19 жовтня 2017 року Верховна Рада України проголосувала за введення медичної реформи. Згідно цієї реформи, зараз відбувається розмежування рівнів надання медичної допомоги населенню на: первинний, вторинний (на рівні району), третинний (на рівні обласного центру).

До первинного рівня надання медичної допомоги в м.Славута та Славутського району відносяться: Славутський центр первинної допомоги, до складу якого входять міські та сільські амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, фельдшерські пункти в селах.

Вторинний рівень – це діагностично – консультативна поліклініка та стаціонарні відділення Славутської ЦРЛ.

Для отримання медичної допомоги пацієнт  першочергово повинен звернутись до свого сімейного лікаря, який надасть необхідну на даний час медичну допомогу, проведе необхідні обстеження та призначить лікування. А в разі потреби, сімейний лікар видасть направлення на консультацію до необхідного лікаря-спеціаліста консультативної поліклініки.

Лікар-спеціаліст поліклініки, обстеживши хворого,  призначить лікування та надасть необхідні рекомендації щодо подальшого лікування пацієнта з видачею на руки хворому консультативного висновку.

 Вказані лікувальні заклади з надання перерахованих рівнів медичної допомоги в м.Славута розміщені на базі колишньої поліклініки та відділень ЦРЛ.

Реєстратура сімейної медицини знаходиться на першому поверсі, телефон –

7-15-02, (068) 7154397.

Завідувач Славутської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини – Темченко Марія Свиридівна. Кабінет № 305 (3-й поверх).

Реєстратура консультативної поліклініки знаходиться в холі 3-го поверху. Телефон –

7-00-28. Завідувач поліклініки – Пузич Ярослав Іванович. Кабінет № 112 (1-й поверх).

Талони на консультацію до лікарів-спеціалістів видаються за наявності у пацієнта направлення від сімейного лікаря чи педіатра в реєстратурі поліклініки на 3-ому поверсі. Звертаємо Вашу увагу, що талони до лікарів-спеціалістів не будуть видаватися без огляду та направлення сімейного лікаря.

В разі наявності у пацієнта невідкладного стану, він має можливість звернутись за допомогою до відділення екстреної медичної допомоги (колишня швидка допомога, телефон - 103).

 

Адміністрація Славутської ЦРЛ

та ЦПМСД

 

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2033 | Переглядів: 341Дата публікації: 14:12 30.10.2017