ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

30 жовтня 2017 року голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Дмитро Столяр – заступник начальника   Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що тиждень пройшов спокійно, без надзвичайних ситуацій.

 Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 23.10.17 року по 30.10.17 року на території Славутського району зареєстровано 65 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 15:  6 – крадіжки, 1 – шахрайство, 1 – тілесні ушкодження, 1 – злочини проти громадського порядку та моральності, 2 – раптова смерть, 1 – злочини у сфері охорони державної таємниці, недоторканості державних кордонів, 3- виявлення опізнаного трупа.

 Віктор Іващук – головний лікар Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 274 хворих. П’ятеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 43  виїзди, госпіталізовано 237  хворих, з них прооперовано 34.

Володимир Яремчук  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  (невиконання) та місцевого  (100 %)  бюджетів у жовтні 2017 року.

 Олександр Гетьман - начальник Славутського району електромереж  поінформував,  що у зв’язку із складними погодними умовами, поривами сильного вітру, що мали місце 29-30 жовтня 10 населених пунктів району частково або в цілому залишились без електроенергії. Роботи по відновленню електроенергії в даних населених пунктах тривають.

Раїса Коваль - начальник  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України повідомила, що в управління працює в звичайному режимі. Пенсі виплачується вчасно та в повному обсязі. У жовтні проведено перерахунок  пенсій  у зв’язку із пенсійною реформою. Раїса Володимирівна повідомила, що збільшився потік громадян до Пенсійного фонду щодо надання роз’яснень про нарахування за новою системою.

Юрій Ковальчук - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що на даний час тривають роботи по  підготовці  до зими, так заготовлено 950 т. піску та 750 т. протиожеледної суміші. 29 жовтня  працівники філії працювали по ліквідації наслідків негоди (с. Перемишель на проїзжу частину  впала сосна).

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2031 | Переглядів: 77Дата публікації: 13:49 30.10.2017