Проведена Галузева семінар-нарада з питань охорони праці.
Проведена Галузева семінар-нарада з питань охорони праці.

Поділитися новиною:

Проведена Галузева семінар-нарада з питань охорони праці.

Славутчину відвідала представницька делегація, у складі якої перебували представники Державного лісового агентства України, Державної служби з питань праці, Центрального комітету профспілки працівників лісового господарства та лісової промисловості України, а також головні інженери та відповідальні спеціалісти з охорони праці обласних управлінь лісового та мисливського господарства і лісогосподарських підприємств з різних регіонів України.

     Із слів головного спеціаліста відділу використання лісових ресурсів та науки Держлісагенства  Андрія Йосиповича Мусійовського, головна мета приїзду – проведення семінару-наради з питань  охорони праці, та ознайомлення з передовим досвідом Славутського лісгоспу, для впровадження його на інших підприємствах лісового господарства України в цілому.

    Гості попрацювали на рубці головного користування у кварталі 44 Голицького лісництва, і детально ознайомились з виробничим процесом,  та на власні очі побачили як впроваджуються на практиці новітні технології заготівлі та вивезення лісоматеріалів спецтехнікою «Харвестер» Ponsse Beaver. Про її технічні характеристики, можливості та результати роботи розповів присутнім керівник підприємства Віктор Вікторович Сапожнік.

     Далі учасники  семінару продовжили роботу в  Ізяславському  лісовому господарстві, та обговорили на розширеній нараді питання щодо внесення змін до Правил охорони праці для працівників лісового господарства та лісової промисловості – з метою приведення їх у відповідність з чинним законодавством України та країн Європейського Союзу.

 

Прес-служба ДП «Славутський лісгосп».

Альбом: Проведена Галузева семінар-нарада з питань охорони праці. Альбом: Проведена Галузева семінар-нарада з питань охорони праці. Альбом: Проведена Галузева семінар-нарада з питань охорони праці. Альбом: Проведена Галузева семінар-нарада з питань охорони праці. Альбом: Проведена Галузева семінар-нарада з питань охорони праці. Альбом: Проведена Галузева семінар-нарада з питань охорони праці.
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2027 | Переглядів: 60Дата публікації: 09:04 30.10.2017