Засідання комісії з питань ТЕБ та НС
Засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Поділитися новиною:

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС

26 жовтня відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Славутській райдержадміністрації яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Мельник.

На засіданні були присутні: члени районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, сільські голови, голови об’єднаних територіальних громад.

     В ході засідання було розглянуто питання: про хід виконання протокольного рішення від 14.09.2017 року «Про стан готовності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування до дій з попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру під час експлуатації об’єктів житлово-комунального господарства та інфраструктури в осінньо-зимовий період 2017/2018 року». Усунення недоліків за результатами огляду готовності до осінньо-зимового періоду 2017/2018 року; про  забезпечення протипожежного захисту підвідомчих об’єктів району та хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 05.10.2017 року № 502/2017-р. «Про заходи щодо попередження пожеж на об’єктах з масовим перебуванням людей» в частині розробки комплексних планів щодо забезпечення протипожежного захисту підвідомчих об’єктів; про хід виконання заходів щодо вдосконалення місцевої системи оповіщення в районі; про стан травматизму невиробничого характеру по району у ІІІ кварталі 2017 року та прийнято відповідні рішення.

Альбом: Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС Альбом: Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС Альбом: Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС Альбом: Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС Альбом: Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2020 | Переглядів: 78Дата публікації: 15:31 26.10.2017