Проведено обстеження родин, що опинились у складних життєвих обставинах
Проведено обстеження родин,
що опинились у складних життєвих обставинах

Поділитися новиною:

Проведено обстеження родин, що опинились у складних життєвих обставинах

Важливим питанням у профілактиці раннього соціального сирітства є виявлення та підтримка сімей, які опинились у складних життєвих обставинах внаслідок відсутності у батьків навичок догляду та виховання дітей, зловживання алкогольними напоями.

Саме з метою здійснення контролю за такими сім'ями, надання їм соціальних послуг, попередження вилучення дитини з сім'ї 24 жовтня 2017 року працівниками Славутського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та служби у справах дітей райдержадміністрації проведено цільовий рейд на території сіл Крупець, Стригани, Старий Кривин, обстежено умови проживання 4 родин, що опинилися у складних життєвих обставинах. В ході рейду встановлено, що усі вищевказані родини потребують особливого контролю та допомоги з боку сільських громад.

Також перевірено використання державної соціальної допомоги в 8 сім'ях. За результатами перевірки встановлено, що батьки в цих родинах забезпечили належні умови для проживання та виховання своїх дітей та вищевказану допомогу використовують на потреби дітей.

                                                                  Н. Пермінова, директор Славутського районного

                                                                    центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Альбом: Рейд 24.10. Альбом: Рейд 24.10.
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2015 | Переглядів: 86Дата публікації: 11:39 25.10.2017