ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

23 жовтня 2017 року голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Андрій Сампір - начальник   Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що тиждень пройшов спокійно, без надзвичайних ситуацій, за винятком: на минулому тижні у лісовому масиві поблизу села Старий Кривин було виявлено та знешкоджено 2 вибуховонебезпечні предмети часів Другої світової війни.

 Володимир Яцюк - начальник   відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 16.10.17 року по 22.10.17 року на території Славутського району зареєстровано 71 заяву та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 10:  5 – крадіжки, 2 – тілесні ушкодження, 1 – порушення правил дорожнього руху, 1 – злочини проти довкілля, 1 – раптова смерть.

 Віктор Іващук – головний лікар Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 283 хворих. Семеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 46  виїзди, госпіталізовано 2115  хворих, з них прооперовано 23.

Володимир Яремчук  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  та місцевого   бюджетів у жовтні 2017 року.

Юрій Ковальчук - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що роботи по освоєнню коштів по співфінансуванню завершені. На даний час тривають роботи по  підготовці  до зими.

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2009 | Переглядів: 81Дата публікації: 16:49 23.10.2017