Районне спортивне свято з нагоди Дня захисника України та Дня козацтва
Районне  спортивне свято з нагоди Дня захисника України та Дня козацтва

Поділитися новиною:

Районне спортивне свято з нагоди Дня захисника України та Дня козацтва

Вже кілька років в Україні 14 жовтня відзначається День українського козацтва та День захисника України. «Козацька держава – наша гордість і слава!» - під таким гаслом пройшло районне спортивне свято до Дня українського козацтва та Дня захисника України, спрямоване на виховання патріотизму, інтересу до вивчення історії свого народу, бажання стати нащадками славних лицарів – козаків на базі Старокривинського НВК.

Гарної погожої днини було гамірно і велелюдно у дворі та на спортивному майданчику  Старокривинського навчально-виховного комплексу. Сюди приїхали команди навчальних закладів району на чолі з директорами, заступниками директорів та вчителями фізичної культури. На свято завітали головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Славутської РДА Світлана Гримач, голови  Крупецької та Старокривинської сільських рад Валерій Михалюк та Василь Малинюк, директор Районної дитячо-юнацької спортивної школи Славутської районної ради Людмила Нікітіна, які привітали учнів та всіх присутніх з святом  і побажали учасникам спортивних змагань перемоги.

 Свято розпочалось козацьким маршем, під який команди вишикувались на площадці. Ведучі зробили коротенький екскурс в історію свят.

 Під звуки державного гімну України внесли державний прапор України. Схиливши голови, хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять полеглих воїнів АТО.

 Під час свята проводився ярмарок. Учні 7-10 класів Старокривинського НВК на багатті приготували українські страви: куліш, рибну юшку, деруни, вареники та інші страви, які всім дуже смакували.

 В програмі свята були змагання з  міні-футболу, настільного тенісу, гирьового спорту та «Козацькі забави».

  Учні навчальних закладів І-ІІ ст. змагались  в «Козацьких забавах»: «Втеча з полону»; «Як  козаки картоплю саджали»; «Вершники»; «Як козаки через річку переправлялись» та перетягування канату. Найвправнішою стала команда Губелецького НВК, яка зайняла І місце. Друге місце – команда Варварівського НВК, ІІІ – учні Іванівського НВК. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами і медалями відповідного ступеню.

  В змаганнях з настільного тенісу  приймали участь 12 учнів та 8 дорослих. Серед дорослих І місце посів Савчук Іван (с. Миньківці), ІІ – Харчишин Михайло (с. Старий Кривин), ІІІ – Миронюк  Сергій (с. Миньківці). Серед учнів місця розподілились таким чином: І – Федак Олег(с. Старий Кривин) , ІІ -  Павлюк Богдан (с. Хоровець), ІІІ – Ляшук Віталій (с. Миньківці). Переможці і призери були нагороджені грамотами і медалями відповідного ступеня.

 В змаганнях з гирьового спорту приймало участь 9 учнів та 4 дорослих. Серед дорослих спортсменів місця розподілились таким чином: І – Грєнадьоров Віктор(с. Миньківці), ІІ – Буштин Сергій (с. Улашанівка), ІІІ – Лясоцький Віктор(с. Улашанівка). Серед учнів І місце – Черевко Олександр (с. Цвітоха), ІІ – Поліщук Василь (с. Улашанівка), ІІІ – Зінчук Володимир (с. Хоровець).

 Змагання з міні-футболу проходили  серед команд шкіл І-ІІІ ступенів та дорослих сільських команд. Серед навчальних закладів в змаганнях прийняло участь шість команд, які були поділені на дві групи: І- Миньківці, Старий Кривин,  Цвітоха; ІІ- Крупець, Улашанівка , Хоровець. В результаті змагань в групах до фіналу вийшло чотири команди: Крупець, Улашанівка, Миньківці та Старий Кривин. За третє місце зустрічались команди Крупця  і Миньковець. Основний час закінчився з рахунком 0:0. Тому переможець визначився серією післяматчевих пенальті. Влучнішими виявилися юні футболісти Миньковець 2:0. За І-ІІ місця зустрічалися команди Старого Кривина та Улашанівки. З рахунком 2:1 І місце посіла команда Улашанівки. Переможець і призери нагороджені грамотами та футбольними м’ячами.

 Серед дорослих команд місця розподілились таким чином: І місце посіла команда  с. Старий Кривин, ІІ – с. Крупець, ІІІ – с. Улашанівка. Переможці та призери команд нагороджені грамотами і кубками.

Вітаємо переможців та призерів змагань! Так тримати!

(За інформацією Славутського відділу освіти, молоді

та спорту райдержадміністрації)

Альбом: Районне спортивне свято з нагоди Дня захисника України та Дня козацтва Альбом: Районне спортивне свято з нагоди Дня захисника України та Дня козацтва Альбом: Районне спортивне свято з нагоди Дня захисника України та Дня козацтва Альбом: Районне спортивне свято з нагоди Дня захисника України та Дня козацтва Альбом: Районне спортивне свято з нагоди Дня захисника України та Дня козацтва Альбом: Районне спортивне свято з нагоди Дня захисника України та Дня козацтва Альбом: Районне спортивне свято з нагоди Дня захисника України та Дня козацтва Альбом: Районне спортивне свято з нагоди Дня захисника України та Дня козацтва Альбом: Районне спортивне свято з нагоди Дня захисника України та Дня козацтва Альбом: Районне спортивне свято з нагоди Дня захисника України та Дня козацтва Альбом: Районне спортивне свято з нагоди Дня захисника України та Дня козацтва Альбом: Районне спортивне свято з нагоди Дня захисника України та Дня козацтва Альбом: Районне спортивне свято з нагоди Дня захисника України та Дня козацтва Альбом: Районне спортивне свято з нагоди Дня захисника України та Дня козацтва Альбом: Районне спортивне свято з нагоди Дня захисника України та Дня козацтва
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1989 | Переглядів: 97Дата публікації: 08:48 17.10.2017