Фахівці Славутського міськрайонного центру зайнятості провели дискусію на тему «Як правильно обирати професію?» з учнями Малоправутинського НВК!
Фахівці Славутського міськрайонного центру зайнятості  провели дискусію на тему «Як правильно обирати професію?» з учнями Малоправутинського НВК!

Поділитися новиною:

Фахівці Славутського міськрайонного центру зайнятості провели дискусію на тему «Як правильно обирати професію?» з учнями Малоправутинського НВК!

12 жовтня 2017 року Фахівці Славутського міськрайонного центру зайнятості завітали в Опорний заклад Малоправутинський НВК ДНЗ ЗОШ І-ІІІ ст., де провідний фахівець з профорієнтації центру зайнятості Ярослав Терновий провів з учнями 9 -11 класів дискусію на тему «Як правильно обирати професію».

Захід проводився  в рамках проекту «Розпочни кар'єру з професійного навчання» й охопив 27  учнів.

Під час профорієнтаційної дискусії з школярами, фахівець обговорив кроки успішного вибору професії, помилки які допускають в процесі самовизначення, типи професій та актуальну ситуацію на рику праці, професійних шлях відомих людей – фахівців своєї справи, чиї  імена увійшло в історію. Все сказане  доповнила демонстрація цікавих і змістовних анімаційних профорієнтаційних відеороликів, котрі все більше вносили ясність щодо змісту деяких професій.  

 

Окрему увагу було зосереджено на важливості проходження тестування з метою виявлення професійних схильностей за допомогою  рубрики «Пізнай себе» на сайті Державної служби зайнятості http://www.trud.gov.ua. Також учні дізналися про можливість проходження професійного навчання за актуальними професіями в центрах професійно-технічної освіти, дистанційного навчання на масових безкоштовних онлайн-курсах, зокрема на платформі «Prometheus» та сайті для вивчення англійської мови «Lingva.Skills».

 

«Для того, щоб мати роботу і бути фахівцем своєї справи, - зазначив Ярослав Терновий, -  необхідно сумлінно вчитися, не тільки сьогодні чи завтра, а й протягом усього свого життя! Важливо вже сьогодні нам всім разом навчитися вчитися, цікавитися професіями, проходити тестування щодо виявлення професійних нахилів в Інтернеті або безпосередньо в центрі зайнятості, зважувати свій вибір з актуальними тенденціями на ринку праці, одним словом - відповідально підійти до вибору майбутнього фаху! І я переконаний, що у вас все вийде, бо сьогодні у багатоликому світі професій, ми все ж знайшли для себе актуальні орієнтири, які не дадуть заблукати і йти навмання професійною стезею»

 

На завершення дискусії, було розповсюджено буклети, які інформують про послуги Державної служби зайнятості, а також профорієнтаційні матеріали: рекомендації школярам щодо правильного вибору професії, барометри професій, адреси сайтів, на яких можна пройти профдіагностичне тестування тощо.

 

 

 

 

Інформацію підготував відділ активної підтримки безробітних Славутського МРЦЗ

Довідки за телефоном: 7-03-65, 2-20-27 (відділ активної підтримки безробітних Славутського МРЦЗ )

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1986 | Переглядів: 58Дата публікації: 09:02 17.10.2017