Фестиваль сценічних творів військово-патріотичної тематики, присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва
Фестиваль сценічних творів військово-патріотичної тематики, присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва

Поділитися новиною:

Фестиваль сценічних творів військово-патріотичної тематики, присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва

13 жовтня в приміщенні Славутського районного будинку культури відбувся районний фестиваль сценічних творів військово-патріотичної тематики, присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва .

13 жовтня в приміщенні Славутського РБК відбувся районний фестиваль сценічних творів військово-патріотичної тематики, присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва в якому взяли участь: керівник апарату райдержадміністрації І. Крутенчук, заступник голови районної ради О. Лавренчук, завідувач сектору культури та туризму В.Бражук, дирекція районного будинку культури та учасники художньої самодіяльності 13 клубних установ району, а саме: Крупецького СБК, Улашанівського СБК, Колом'євського СК, Поляньского СК, Старокривинського СБК, Лисиченського СК, Пашуківського СК, Хоровецького СК, Жуківського СК, Дятилавського СК, Миньківського СБК, Головлівський СБК, Марачівський СК. З вітальними словами до учасників заходу звернувся керівник апарату райдержадміністрації І. Крутенчук: «Для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. Нині, коли на східних теренах України точиться боротьба за незалежність і суверенітет держави, маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків. Цим зумовлено рішення встановити День захисника України саме 14 жовтня, який має стати святковим для сучасних воїнів та суспільства в цілому. Він має символізувати нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України.

Як говорив Тарас Шевченко: «У своїй хаті – своя сила і правда, і воля», тож маємо обов’язково шанувати тих, чий святий обов’язок – захищати свою хату, боронити свою правду – своєю силою і своєю волею. Як колись для козака почесним обов’язком була служба в Запорозькій Січі, так і сьогодні захищати рідну землю – це почесний обов’язок для наших чоловіків.

Доброго та мирного неба над головою у цей святковий день. День Захисника України – це мужності й геройства свято. І ми вклоняємося тим, хто літ тому назад багато і тим, хто нині з автоматом нам спокій береже і захищає мене і маму, і сестру, і брата велику нашу всю родину – рідну, вільну Україну.

Тож сердечно вітаю усіх Вас з наступаючими святами Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника Вітчизни та Дня українського козацтва! Нехай Божа Матір буде прихильною до кожної  української родини, до нашої рідної України. Зичу всім міцного здоров’я, добра, миру, щастя та подальших успіхів у служінні Україні!»

 

Учасники фестивалю представили твори вокального жанру та художнього читання. Програма фестивалю була наповнена масою яскравих номерів та вирізнялася високопрофесійним виконанням сценічних творів.

Всі учасники фестивалю отримали Подяки.

 

Альбом: Фестиваль сценічних творів військово-патріотичної тематики, присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва Альбом: Фестиваль сценічних творів військово-патріотичної тематики, присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва Альбом: Фестиваль сценічних творів військово-патріотичної тематики, присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва Альбом: Фестиваль сценічних творів військово-патріотичної тематики, присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва Альбом: Фестиваль сценічних творів військово-патріотичної тематики, присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва Альбом: Фестиваль сценічних творів військово-патріотичної тематики, присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва Альбом: Фестиваль сценічних творів військово-патріотичної тематики, присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва Альбом: Фестиваль сценічних творів військово-патріотичної тематики, присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва Альбом: Фестиваль сценічних творів військово-патріотичної тематики, присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва Альбом: Фестиваль сценічних творів військово-патріотичної тематики, присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1980 | Переглядів: 65Дата публікації: 14:01 13.10.2017