Проведено семінар: «Актуальні проблеми та досягнення паліативної медицини в Україні та світі»
Проведено семінар: «Актуальні проблеми та досягнення паліативної медицини в Україні та світі»

Поділитися новиною:

Проведено семінар: «Актуальні проблеми та досягнення паліативної медицини в Україні та світі»

11 жовтня 2017 року в Славутському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за співпраці ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли» з Хмельницьким благодійним фондом «Хесед Бешт» та Міжнародним благодійним фондом «Відродження» проведено семінар на тему «Актуальні проблеми та досягнення паліативної медицини в Україні та світі».

Менеджер з соціальної допомоги Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» Фельдман Альона Юхимівна розповіла про діяльність фонду, продемонструвала відеоролики про життя та  благодійну діяльність онкохворих дітей. 

Представник громадської організації «Інститут солідарності громад Романа  Мацоли» Христина Янушевська  презентувала проект «Захисти  життя» та довела до працівників територіального центру інформацію про стан паліативної допомоги в  Україні та світі.

Після завершення семінару директор Мазур Лариса Олексіївна провела  виробничу нараду на якій розглядались актуальні для тер центру питання.

Інженер 18 ДПРЧ ГУ ДНС України в Хмельницькій області, старший лейтенант служби цивільного захисту  Янківський Віталій Пилипович провів інструктаж «Забезпечення пожежної та техногенної безпеки на робочому місці» та навчання, щодо дій персоналу та підопічних у разі виникнення пожежі.

Заступник начальника, начальник відділу грошових виплат та компенсацій УСЗН Кравчук Леся Анатоліївна, довела до присутніх зміни до порядку надання субсидій  на оплату ЖКП, скрапленого газу та твердого пічного палива.

Докладно та зрозуміло про зміни в пенсійному законодавстві розповіла начальник відділу пенсійного забезпечення Сидорчук Інна Василівна.

Заступник директора, завідувач відділення соціальної допомоги вдома Наталіч Майя Василівна, завідувач відділення організації надання адресної допомоги та соціальної адаптації Гриб Тетяна Володимирівна підвели підсумки роботи відділень територіального центру за 9 місяців 2017 року та поставили підлеглим завдання на наступний період.

По завершенню наради проведено профспілкові збори.

 

Альбом: Проведено семінар: «Актуальні проблеми та досягнення паліативної медицини в Україні та світі»  Альбом: Проведено семінар: «Актуальні проблеми та досягнення паліативної медицини в Україні та світі»  Альбом: Проведено семінар: «Актуальні проблеми та досягнення паліативної медицини в Україні та світі»  Альбом: Проведено семінар: «Актуальні проблеми та досягнення паліативної медицини в Україні та світі»
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1966 | Переглядів: 69Дата публікації: 16:03 11.10.2017