ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

9 жовтня 2017 року голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Андрій Сампір - начальник   Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що  на минулому тижні 2 жовтня  в с. Голики відбулася пожежа гаража.  Вогнем знищено покриття та перекриття на площі 24 метра квадратних. Причина пожежі – дитячі пустощі з вогнем.

 Володимир Яцюк - начальник   відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 02.10.17 року по 08.10.17 року на території Славутського району зареєстровано 70 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 6:  2 – крадіжки, 1 – тілесні ушкодження, 1 – злочини проти довкілля, 1 – самогубство.

 Представник Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 257 хворих. Шестеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 23 виїзди, госпіталізовано 209  хворих, з них прооперовано 18.

Володимир Яремчук  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  та місцевого   бюджетів у жовтні 2017 року.

 Представник Славутського району електромереж  поінформував,  що 7-8 жовтня в районі мали місце відключення електроенергії. У зв’язку із тим, що у с. Малий Скнит вийшов з ладу трансформатор. Станом на 9 жовтня електроенергію населенню відновлено.

Раїса Коваль - начальник  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України повідомила, що в управління працює в звичайному режимі. Пенсі виплачується вчасно та в повному обсязі. Триває підготовка до перерахунку пенсій  у зв’язку ыз пенсыйною реформою.

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1956 | Переглядів: 70Дата публікації: 16:00 09.10.2017