ПРОТИДІЮЧИ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ
ПРОТИДІЮЧИ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Поділитися новиною:

ПРОТИДІЮЧИ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

5 жовтня у Славуті за ініціативи БФ «Ксена» та Славутського МРЦЗ відбувся Круглий стіл на тему: "Стан протидії торгівлі людьми в Хмельницькій області. Виявленнння постраждалих та надання їм допомоги" в рамках реалізації регіонального компоненту проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’эктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні».

Проект реалізується Координатором проектів ОБСЄ в Україні на замовлення Міністерства соціальної політики України та за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Виконавчим партнером Проекту у Хмельницькій області є Благодійний Фонд «Ксена», що надає реінтеграційну допомогу особам постраждалим від торгівлі людьми з 2004 року.

 

Голова БФ «Ксена» Оксана Устинова та директор Центру соціально-психологічної допомоги Алла Андрейчак ознайомила присутніх з викликами сьогодення у сфері торгівлі людьми, проблемами, які виникають при зверненні до державних, правоохоронних органів громадян, постраждалих від даного злочину та видами допомоги, що можуть отримати особи, зокрема, соціальний супровід, медична допомога, одноразова матеріальна виплата, підтримка центрів зайнятості та органів місцевого самоврядування. Значну реабілітаційну підтримку надає БФ «Ксена» у партнерстві з міжнародними організаціями: мед  лыкування, професійні курси, придбання товарів першої неохідності, професійних інструментів та обладнання, свійських тварин, будівельних матеріалів ремонту та утеплення житла тощо.

 

В Україні понад 200 громадян отримали від держави статус осіб, що постраждали від торгівлі людьми. Серед них – чоловіки, жінки та діти, які є українцями або іноземцями.

 

 

Альбом: ПРОТИДІЮЧИ ТОРГІВЛІ ДІТЬМИ Альбом: ПРОТИДІЮЧИ ТОРГІВЛІ ДІТЬМИ Альбом: ПРОТИДІЮЧИ ТОРГІВЛІ ДІТЬМИ Альбом: ПРОТИДІЮЧИ ТОРГІВЛІ ДІТЬМИ Альбом: ПРОТИДІЮЧИ ТОРГІВЛІ ДІТЬМИ Альбом: ПРОТИДІЮЧИ ТОРГІВЛІ ДІТЬМИ Альбом: ПРОТИДІЮЧИ ТОРГІВЛІ ДІТЬМИ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1950 | Переглядів: 70Дата публікації: 08:25 06.10.2017