Нарада клубних працівників району
Нарада клубних працівників  району

Поділитися новиною:

Нарада клубних працівників району

Днями в приміщенні районного будинку культури відбулася нарада клубних працівників району з питання підготовки закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період та підготовки і проведення заходів з відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва.

Керівники сільських  закладів культури прозвітували про  готовність до опалювального сезону 2017-2018 року та про  про стан забезпечення паливом закладів  культури.

Також завклубам було наголошено   на  прибиранні територій навколо закладів культури, приміщення та пам'ятників; якісному проведенні культурно-мистецьких заходів, також  наголошено  на трудовій дисципліні на виконанні на неналежному рівні працівниками  покладених на них трудових обов'язків .

На порядок денний  наради було винесено ряд питань, що стосуються діяльності клубних закладів, а саме проблем, які стоять перед працівниками закладів культури на селі. Насамперед, це активізація залучення всіх верств населення до участі в клубних формуваннях,  своєчасному інформуванні сектора  про проведені заходи, а також посилення роботи щодо висвітлення діяльності роботи закладів культури у ЗМІ. В ході обговорення були прийняти відповідні рішення та надані доручення. 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1933 | Переглядів: 58Дата публікації: 09:40 04.10.2017