Відзначили Всеукраїнський день бібліотек
Відзначили Всеукраїнський  день бібліотек

Поділитися новиною:

Відзначили Всеукраїнський день бібліотек

Бібліотеки – один з інструментів цивілізації, який вже багато століть доводить свою ефективність в процесах збереження, накопичення і передачі людських знань.

30 вересня – у день великомучениць Любові, Надії, Віри і матері їх Софії – бібліотечна громада України святкує Всеукраїнський день бібліотек. У цей день ми відзначаємо високу місію Бібліотеки та Бібліотекаря: інформувати та просвіщати, організовувати безперешкодний доступ до книг для всіх громадян, допомагати і навчати орієнтуватися у потоці інформації, сприяти оволодінню навичками пошуку та використання різноманітних ресурсів.

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек на базі центральної районної  бібліотеки 29 вересня  відбулася урочиста   нарада- семінар . З професійним святом колектив  привітала в.о. директора РЦБС Пенчук Тетяна Михайлівна та подякувала бібліотекарям за творчі підходи до своєї роботи, які за посередництвом книги формують свідомість читачів, виховують у них патріотичні почуття.  Найкращих працівників сфери за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек було нагороджено почесними грамотами та подарунками.  В  ході наради було обговорено питання підготовки  бібліотек РЦБС до роботи в осінньо-зимовий період та   планові заходи бібліотекарів, які будуть проводитись протягом   жовтня.

Також було проведено флешмоб – акцію «Рушник побажань для бібліотеки», де  користувачі мали змогу висловити свої побажання: гарних спонсорів та меценатів, посмішок, вдячних читачів, нових  книг  і головне - миру в країні!

 Сектор культури та туризму 

Альбом: Відзначили Всеукраїнський  день бібліотек Альбом: Відзначили Всеукраїнський  день бібліотек Альбом: Відзначили Всеукраїнський  день бібліотек
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1932 | Переглядів: 65Дата публікації: 15:35 03.10.2017