ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

2 жовтня 2017 року голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

  Андрій Сампір - начальник   Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  поінформував присутніх, що  минулий тиждень пройшов без надзвичайних ситуацій.

 Володимир Яцюк - начальник   відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 25.09.17 року по 02.10.17 року на території Славутського району зареєстровано 82 заяви та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 5:  2 – крадіжки, 1 – самогубство, 1- збут наркотиків, 1- підробка документів.

  Віктор Іващук – головний лікар Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 256 хворих. Шестеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 35 виїздів, госпіталізовано 219  хворих, з них прооперовано 22.

Володимир Яремчук  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  (110 %) та місцевого  (100% по Славуті та Славутському району) бюджетів у вересні 2017 року.

 Гетьман Олександр - директор Славутського району електромереж  поінформував,  що РЕМ працює в звичайному режимі,  

Раїса Коваль - начальник  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України повідомила, що в управління працює в звичайному режимі. Пенсі виплачується вчасно та в повному обсязі. У зв’язку із неприйняттям депутатами законопроекту щодо перерахунку пенсій, пенсії нараховуються як і раніше.

Любов Колесник -  в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Славутському районі поінформувала присутніх, що в районі проводиться перевірка харчоблоків усіх навчальних закладів. Частину закладів освіти уже перевірено, робота в цьому напрямку триває. Довідка з результатами перевірки буде подана голові райдержадміністрації.

 

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1925 | Переглядів: 77Дата публікації: 14:55 02.10.2017