ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!
ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Поділитися новиною:

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Славутська районна державна адміністрація (організатор перевезень) оголошує конкурс та умови його проведення на право здійснення перевезення пасажирів по автобусних маршрутах загального користування № 1301 Нетішин ˗ Старий Кривин, № 1304 Нетішин ˗ Старий Кривин, № 1306 Славута ˗ Соснівка

Умови проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування розроблено відповідно до Закону України “Про автомобільний транспорт” та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (далі ˗ Порядок).

 

Характеристика об’єктів конкурсу

Номер об’єкта конкур-су

Номер марш-руту

Найменування початкових та кінцевих зупинок

Кіль-кість

оборот-них рейсів

Режим руху та

інтервал

Періодичність

здійснення перевезень

1

1301

Нетішин ˗ Старий Криин

1

Звичайний,

(один раз в день)

Щоденно

2

1304

Нетішин ˗ Старий Криин

12

Звичайний,

55 хв.; 2 год. 55 хв.; 2 год. 00 хв.; 2 год. 30 хв.; 1 год. 30 хв.; 2 год. 45 хв.; 1 год. 10 хв.; 1 год. 25 хв.; 5 год. 40 хв.; 55 хв., 55 хв.

Щоденно

3

1306

Славута ˗ Соснівка

2

Звичайний,

4 год. 55 хв.

У вівторок, четвер, п’ятницю та неділю

 

Основні умови конкурсу

1. Мінімальна кількість автобусів ˗ 2 (основний та резервний), мінімальна кількість місць для сидіння ˗ 14. Для участі у конкурсі допускаються перевізники-претенденти, які передбачають використовувати на маршруті автобуси категорій М2 та М3, клас автобусів ˗ А, В, I, II, III.

2. Перевезення пасажирів повинно здійснюватися відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

 

Додаткові умови конкурсу

1. Автобусний парк претендента повинен мати достатню кількість транспортних засобів, необхідних для виконання перевезень згідно з діючими договорами, та кількість резервних транспортних засобів, яка повинна становити 10% для приміського сполучення та 20% для міжміського сполучення. Для підтвердження відповідної інформації претендентом подається перелік наявних автобусів для перевезення пасажирів (із зазначенням марки та державного реєстраційного номера) та перелік маршрутів, на яких виконуються перевезення згідно з діючими договорами (із зазначенням назви, типу маршруту та замовника перевезень) станом на дату проведення конкурсу.

2. Претендент повинен забезпечувати безпеку пасажирів під час перевезення. Для підтвердження відповідної інформації подаються копії таких документів: договору на проведення передрейсових медоглядів водіїв (або копії наказів про прийняття на роботу медиків); договору на передрейсовий технічний огляд автобусів (або копії наказів про прийняття на роботу механіків); посвідчень водіїв про проходження навчання з надання домедичної допомоги потерпілим внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

3. Претендент повинен утримувати транспортні засоби в належному технічному і санітарному стані та забезпечувати їх зберігання відповідно до вимог статті 21 Закону. Для підтвердження відповідної інформації подаються копії таких документів: відомості про матеріально-технічну базу (у випадку відсутності ˗ договору на технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів та договору на стоянку транспортних засобів).

4. Транспортні засоби (основний та резервний), які подаються для участі у конкурсі, надаються для огляду конкурсному комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Славутського району,  у день проведення конкурсу.

5. До участі у конкурсі не допускаються перевізники-претенденти, які передбачають використовувати на маршруті переобладнані автобуси без дозвільних документів або автобуси, переобладнані з інших транспортних засобів.

6. Відповідно до рекомендацій Антимонопольного комітету України від 11 квітня 2017 року № 10-рх перевізники-претенденти подають на конкурс інформацію щодо вартості перевезення пасажирів, за якою вони планують виконувати перевезення по об’єкту конкурсу у разі перемоги.

7. У разі участі у конкурсі двох або більше претендентів, що претендують на один об’єкт конкурсу, визначення кращого здійснюється з використанням бальної системи оцінки пропозицій претендента згідно з додатком 4 Порядку. Претенденти для зарахування балів подають необхідні документи для підтвердження відповідної інформації.

8. У разі коли претенденти наберуть однакову кількість балів, перевага надається перевізнику-претенденту, який запропонував найнижчу вартість перевезень пасажирів, далі перевага надається перевізнику-претенденту, який подав на конкурс транспортний засіб, пристосований для перевезення осіб з інвалідністю, далі перевага надається перевізнику-претенденту, який подав на конкурс транспортний засіб з більшою пасажиромісткістю.

Для одержання додаткової інформації з питань проведення конкурсу  звертатися у сектор інфраструктури Славутської районної державної адміністрації (м. Славута, вул. Соборності, 7, 4-й поверх, кабінет № 38), з                   8.00 год. до 17 год. 15 хв. (у п’ятницю ˗ до 16.00 год.), крім вихідних та святкових  днів.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі – 01 листопада 2017 року.

Документи на участь в конкурсі подаються згідно з пунктом 29 Порядку та цих умов. Документи подаються до Славутської районної державної адміністрації (м. Славута, вул. Соборності, 7, 4-й поверх, кабінет № 38) з     8.00 год. до 17 год. 15 хв. (у п’ятницю ˗ до 16.00 год.), крім вихідних та святкових днів. Документи подаються у 2-х закритих конвертах з позначками № 1 та № 2. На конвертах вказується дата проведення конкурсу, назва та адреса претендента. У конверті № 1 подаються документи для участі у конкурсі, у конверті № 2 подається інформація про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент (заява).

Перелік необхідних документів для участі у конкурсі, бланки заяви і анкети, інформацію щодо об’єкта конкурсу можна отримати у секторі інфраструктури Славутської районної державної адміністрації (м. Славута,  вул. Соборності, 7, 4-й поверх, кабінет № 38) з 8.00 год. до 17 год.15 хв.  (у п’ятницю ˗ до 16.00 год.), крім вихідних та святкових днів.

Засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Славутського району, відбудеться                   16 листопада 2017 року за адресою: 30000, Хмельницька область, м. Славута,  вул. Соборності, 7 (Славутська районна державна адміністрація, 2-й поверх). Початок проведення засідання конкурсного комітету о 10:00 год.

Плата за участь у конкурсі не вноситься.

Телефон для довідок: (03842) 7-02-78.

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1922 | Переглядів: 58Дата публікації: 13:57 02.10.2017