У Славутському міськрайонному центрі зайнятості відбувся день відкритих дверей для учнів 10 та 11 класів Славутської ЗОШ №4!
У Славутському міськрайонному центрі зайнятості відбувся день відкритих дверей для  учнів 10 та 11 класів Славутської ЗОШ №4!

Поділитися новиною:

У Славутському міськрайонному центрі зайнятості відбувся день відкритих дверей для учнів 10 та 11 класів Славутської ЗОШ №4!

28 вересня 2017 року в Славутському міськрайонному центрі зайнятості відбувся день відкритих дверей для учнів 10 та 11 класів Славутської ЗОШ №4, в якому взяли участь 30 школярів та 2 педагоги!

Сьогодні у світі налічується понад 50 тисяч професій, але чимало з них вже втратили або ж втрачають свою актуальність на ринку праці. Як вірно зорієнтуватися у такому нелегкому виборі й не схибити з вибором фаху? Під керівництвом фахівців центру зайнятості учні спробували знайти відповідь на це важливе питання,  навчаючись вірно обирати професію з посиланням на формулу «ХОЧУ», «МОЖУ», «ТРЕБА»!

 

Отож в процесі проведення дня відкритих дверей майбутні випускники ознайомилися з функціональними  секторами центру зайнятості, професіографічним описом професій, з перспективними професіями які користуються попитом на ринку праці, та з тими, що  орієнтують на самозайнятість. Друкований матеріал з описом професій влучно доповнювали  анімаційні профорієнтаційні відеоролики з розповідями про актуальні професії, що ще яскравіше переносили школярів в світ різних професій та спеціальностей.

 

Особливо актуальною знайшлася інформація і щодо послуг служби зайнятості з професійного навчання в центрах професійно-технічної освіти та рядом профорієнтаційних послуг, які може отримати кожен учень з метою вірного вибору професії. Увагу було акцентовано на можливості проходження в центрі зайнятості профдіагностичного тестування щодо виявлення професійних спрямованостей, в цьому контексті школярам демонструвалися й  можливості інтернет-технологій, які можна  використовувати у зручний час у будь-якому місці, зокрема  тестування з метою визначення професійної спрямованості  в режимі «онлай», на порталі «Труд» Державної служби зайнятості (рубрика «Пізнай себе», http://www.trud.gov.ua), а також сайті «Моя кар'єра»  (http://www.mycareer.org.ua). Окрім того, учням були презентовані інноваційні форми дистанційного навчання на масових безкоштовних онлайн-курсах, зокрема на платформі «Prometheus» та сайті для вивчення англійської мови «Lingva.Skills».  

 

«Ми стрімко крокуємо у новий вимір технологій та інновацій, котрі відкривають найширші можливості перед вами – майбутніми фахівцями та професіоналами, - підкреслив спеціаліст центру зайнятості Ярослав Терновий, – і сьогодні важливо бути мобільним, здобувати нові знання та навички, для майбутнього успіху та професійного зростання! Однак важливо зорієнтуватися з майбутнім фахом: «Ким стати?» і «Яким шляхом іти?». В цьому завжди допоможе Державна служба зайнятості, котра зорієнтує у світі актуальних професій, посприяє внутрішньому професійному самовизначенню і в кінцевому результаті – забезпечить працевлаштування, яке буде приносити матеріальне і духовне задоволення для людини».

 

Інформацію підготував відділ активної підтримки безробітних Славутського МРЦЗ

Довідки за телефоном: 7-03-65, 2-20-27 (відділ активної підтримки безробітних Славутського МРЦЗ )

 

 

 

 

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1921 | Переглядів: 67Дата публікації: 13:55 02.10.2017