30 вересня День усиновлення
30 вересня День усиновлення

Поділитися новиною:

30 вересня День усиновлення

Уже кілька років поспіль, в останній вересневий день, коли весь християнський світ відзначає свято Віри, Надії, Любові та їхньої Матері Софії, враховуючи суспільну значущість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання у сім`ї, з метою підтримки та розвитку національного усиновлення в Україні відзначають національний «День усиновлення».

Це день поваги до усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, вихователів дитячих будинків сімейного типу, всіх, хто причетний до усиновлення і захисту прав дитини. Це день радості тисяч і тисяч дівчаток і хлопчиків, які знайшли щастя в люблячих і дбайливих сім'ях. Це свято доброти і милосердя для всього українського суспільства.

В Славутському районі проживає 12 усиновлених дітей, 77 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування виховуються в сім’ях опікунів та піклувальників, 2 дітей знайшли затишок у прийомній сім'ї, в 2017 році 2 дітей усиновлено іноземними громадянами.

На обліку у службі у справах райдержадміністрації перебуває 18 дітей, які потребують сімейного тепла. Дітям, які втратили родину, може допомогти кожен небайдужий.

Сподіваємося, що з кожним роком буде збільшуватися кількість родин, що дадуть прихисток дітям, які не мають рідної сім’ї. Основне, щоб ми всі поєднали зусилля і зробили все для того, щоб кожна дитина виросла у любові і повазі.

Славутська райдержадміністрація щиро вітає усиновителів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім'ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Зичимо всім домашнього затишку, добра, позитиву у всіх починаннях на благо дітей, яким Ви віддали частинку свого серця та душі. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти.

   

                       Служба у справах дітей Славутської райдержадміністрації                                    

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1917 | Переглядів: 148Дата публікації: 12:04 29.09.2017