До уваги громадян!
До уваги громадян!

Поділитися новиною:

До уваги громадян!

Командування військової частини А1358 застерігає місцеве населення від провокаційних дій біля військової частини А1358 с.Цвітоха Славутського району, так як військовослужбовці мають право застосовувати зброю під час виконання обов’язків військової служби.

Також звертаємо Вашу увагу, що повітряний простір над військовою частиною є забороненою та безпольотною зоною. З метою недопущення диверсій на об’єкті на підступах навколо військової частини встановлено вибухові мінні загородження.

Поява та проліт пілотуємих літальних апаратів та легкомоторних (безпілотних) літальних апаратів у безпольотній зоні військової частини є потенційно небезпечною для військової частини та розцінюється як напад на об’єкти, що охороняються військовослужбовцями.

Відповідно до вимог статті 21 Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України при виявленні літальних апаратів зброя буде застосовуватись без попередження про намір застосування зброї та без попереджувального пострілу у гору. Причетних до таких інцидентів осіб затримуватимуть і притягуватимуть до відповідальності згідно із законодавством України.

Крім того, просимо населення інформувати працівників Служби безпеки України, Національної поліції України, посадових осіб військової частини А 1358 щодо появи в районі військової частини А 1358 підозрілих осіб.

 

З повагою,

Командування військової частини А1358

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1914 | Переглядів: 92Дата публікації: 16:39 28.09.2017