Україна та США мають спільне бачення безпекової співпраці двох країн - зустріч Глав держав
Україна та США мають спільне бачення безпекової співпраці двох країн - зустріч Глав держав

Поділитися новиною:

Україна та США мають спільне бачення безпекової співпраці двох країн - зустріч Глав держав

а результатами зустрічі з Президентом США Дональдом Трампом Глава Української держави Петро Порошенко повідомив, що Україна та США мають спільне бачення нової якості безпекової співпраці між двома країнами.

За результатами зустрічі з Президентом США Дональдом Трампом Глава Української держави Петро Порошенко повідомив, що Україна та США мають спільне бачення нової якості безпекової співпраці між двома країнами.

«Ми детально обговорили усі напрямки розширення цієї співпраці, починаючи від військових навчальних закладів, завершуючи Міністерством оборони США та іншими інституціями», - зазначив Президент. Він навів приклад домовленостей щодо співпраці українських військових із Військовою академією США «Вест-Пойнт».

«Можу сказати, що зустріч, яка тривала годину, була надзвичайно продуктивною. Ми відчули справжнє плече нашого друга і партнера», - підкреслив Президент України.

«Я, як Президент, надзвичайно задоволений поточним безпрецедентним рівнем співпраці між Україною та Сполученими Штатами Америки», - підсумував Петро Порошенко під час брифінгу для ЗМІ за результатами зустрічі з Дональдом Трампом.

 

 

Під час зустрічі Президент України Петро Порошенко та Президент США Дональд Трамп детально обговорили економічну співпрацю двох країн.

«Особливо приємно відзначити великий успіх щодо першого розміщення українських суверенних бондів на світових ринках», - наголосив Петро Порошенко у коментарі журналістам за підсумками зустрічі та зазначив, що цей процес супроводжувався великим попитом на українські цінні папери.

«Інвестори доларом голосують за успіх і довіру до українських реформ», - підкреслив Глава держави та з приємністю зазначив, що «значна кількість з числа цих інвесторів були американські компанії», в тому числі і Goldman Sachs, JPMorgan.

«Це також форма довіри і впевненості в успішності українських реформ не тільки з боку американської влади, а й збоку американського бізнесу», - підкреслив Петро Порошенко.

За матеріалами сайту Президента України

 
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1877 | Переглядів: 53Дата публікації: 16:37 21.09.2017