ІНТЕРВ'Ю начальника Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Раїси Коваль щодо проведення осучаснення пенсій з жовтня 2017 року
ІНТЕРВ\

Поділитися новиною:

ІНТЕРВ'Ю начальника Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Раїси Коваль щодо проведення осучаснення пенсій з жовтня 2017 року

Усі засоби масової інформації висвітлюють заяви перших осіб країни щодо проведення пенсійної реформи, зокрема, осучаснення пенсій. Однак, депутатський корпус даний законопроект на минулому тижні не розглянув.

Раїсо Володимирівно, тож скажіть, будь ласка, чи буде проведено перерахунок пенсій з 1 жовтня поточного року?

Ми дійсно чекали прийняття даного закону щодо проведення пенсійної реформи в Україні та осучаснення пенсій. Органами Пенсійного фонду України була здійснена відповідна підготовча робота щодо перерахунку пенсій з 1 жовтня: розроблено програмне забезпечення, проведено попередні перерахунки, перевірки, тощо. Тобто, органи Фонду готові до того, щоб пенсіонери області отримали підвищені розміри пенсій уже в жовтні цього року.

Хочу зазначити, що щомісячна підготовка виплатних документів займає в середньому 4 – 5 днів, а в разі  проведення масового перерахунку цей процес триває  10 – 12 днів.  І в разі прийняття  депутатами Закону 21 вересня,  ми б встигли зробити цей  перерахунок. А сьогодні ми уже формуємо виплатні документи з пенсіями у старих розмірах так як виплатний період розпочинається з 4 жовтня.

Раїсо Володимирівно, то пенсіонери можуть сподіватись у жовтні на отримання пенсій в нових розмірах?

Урядом поставлено завдання провести осучаснення пенсій саме в цьому місяці  і у разі прийняття закону про пенсійну реформу 3 жовтня ми докладемо усіх зусиль, щоб понад 26 тисяч пенсіонерів Славутського району та міст Славута і Нетішин отримали  підвищені розміри своїх пенсійних виплат уже в жовтні. Але хочу зазначити, що в такому випадку доплата  буде проведена додатковою відомістю.

 

Раїсо Володимирівно, то чи можна заспокоїти наших пенсіонерів, що в них буде шанс отримати підвищені пенсії уже в жовтні?

Так, я сподіваюсь, що депутатський корпус прийме це доленосне рішення 3 жовтня, а ми в свою чергу зробимо усе можливе щоб пенсіонери отримали довгоочікуване підвищення.

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1874 | Переглядів: 126Дата публікації: 08:58 27.09.2017